Prijava

укуси се разликују. неки се продају за штап чајне "златиборац", неки не.

Nisi probao VALJEVSKO džabe, Tilmo, džabe :D

кад сам жедан, било које ладно коме није истекао рок трајања. У ствари, битно је да је ладно, а рок истека да не пређе баш више од 2 недеље.

хахахахаха, срцко..за тебе чувам нешто са већим попречним пресеком од чајне :)

Него, не прија ми овај трол, ипак си ти нормална цура..овде ћу да прекинем. Извини ако сам прешао границу.

jebiga, volim samo domaće, zajeb je to ;(

Ал Банди, значи организоваћу колеге из тог краја, да ми купе то Ваљевско пиво и некако доставе, да се уверим је ли боље од Зајечарског или не.

Au Makaronac maćori koja si ti pička, Tilmo te napuši što piješ Jelen i ti se odma vadiš kao ja to ne bi inače nego evo sad se potrefilo.

Inače, Tilmo, pivara dobro stoji i cene nisu takve zbog toga što se raspada. I ne kapiram vas sisice koje boli glava od piva. Možda je zbog toga izmišljeno ovo od limuna pod izgovorom da je za osveženje.

Ареи, мрзи ме да листам претходне постове. Али, одговорно тврдим да је свако пиво апатинске пиваре најгоре говно од кога боли глава..и да турају неки прашак од кога боли глава, то ми је рекао колега из апатинске пиваре.

Nije poenta u prašku već u vodi. Voda u Vojvodini je masni bućkuriš, tako da ne možeš da očekuješ dobar ukus piva. Za pravo pivo treba ti planinska voda.

ja samo da primetim: je l MOGUĆE da u prošlih SAT vremena NIKO nije počeo da spemuje o ovome:

Mala Vidra
укуси се разликују. неки се продају за штап чајне "златиборац", неки не.

Thilmo
хахахахаха, срцко..за тебе чувам нешто са већим попречним пресеком од чајне :)

šta je s forumom :S

šta je tu za spem?
realno, svako meso ima veći poprečni presjek od čajne, tako da i nije za neko oduševljenje.

Кажи им Мајо!!1

Pa roštiljska kobasica na primer nema.

Mene bilo sramota da napisem bilo sta na tako vickastu opasku.
Inace, uvek cu pre da popijem jelen nego lav, a narocito pre amstela, tuborga i slicnih govana. Toceni ako ima.

Nije poenta u prašku već u vodi. Voda u Vojvodini je masni bućkuriš, tako da ne možeš da očekuješ dobar ukus piva.

Čovek ima pravo.

Радојко, онда ти немаш појма о квалитету пива..осим ако не тролујеш.

Ко може да стави јелен испред било ког пива..било ког.

Ja stavljam Jelen samo ispred Apatinskog :D

Inace, uvek cu pre da popijem jelen nego lav, a narocito pre amstela, tuborga i slicnih govana. Toceni ako ima.

Ovo.
Probao sam gomilu vrsta piva i sebe smatram pivopijom jer uživam u pivu i volim da ga pijem manje više redovno tako da po meni je najgore pivo koje sam pio u životu Pils jebeni, ogavan je a odmah iza njega je Lav, pišaćka najobičnija. Kurac od piva. Tuborg jebena kisela voda. Jelen uopšte nije toliko loš pogotovo iz staklene flajke.
A ne razumem kako kenjaš da je Apatinska pivara propala kad su kupljeni od nekih Britanaca i kolko znam rade dobro. A i ovo što je električar rekao kakav kurac prašak problem je u ustajaloj vojvođanskoj vodi.

Falabogu da se slazemo, lav su usrali kad su zamenili flase i uveli ove zelene, ranije je i bio dobar, gorak. U principu, u kafani pijem niksicko ili jelen, ako bas nema onda staropramen (koji je govno za ceski staropramen/zlatopramen), mada srknem i lav kad mora. Jedino mi apatinsko nikako ne prija, narocito iz plastike, mada nisam popio plasticno pivo dosta dugo.

E, al' realno, ova tema mora biti subjektivna...