Prijava

Ti možeš da prođeš i kroz donju polovinu vrata, muluce.

е ал кад смршају! ем су доминантни најдуховитији ем су хот, више се не лепи сало него рибе и фрајери бато!

Да, духовити су зато што им је то једино преостало.

Kakva zabluda.
Korisni smo za klackalicu kada treba da se klacka troje ljudi.

ja mislim da su debeli ljudi duhovitiji jer su bili bili prinuđeni da razvijaju svoj duh i intelekt, za razliku od lepih i zgodnih koji nikada nisu radili na sebi u tom smislu, jer su se oslanjali na izgled. e sad, zajeb je u tome što taj izgled ne traje večno...

Е лемајо гледала сам ја један цртани који је био на ту фору, баш сам мала била, као лик је секси фул али глуп а има неки који је ружан дал дебео и сви га подјебавају и као овај што је био штреки он буде после 10 пута бољи јер је намерно хтео макар да успе на менталном плану ако већ није на физичком...углавном као неки дух после дође и подјебава овог лепог...баш добар цртани...

Quote by Nenad Čanak
"Debljina se može otkloniti dijetom a imbecilnost i pokvarenjaštvo ni sa čim - uostalom, jeb'o ti ja mater!!!"

Ja se sve više gojim, pojedem svakoga dana 150 grama pljeske sa svim mogućim prilozima, + koka kola... Smrt za organizam! Što je najgore, prilično mršavo izgledam, a stomak sve veći. I ne bavim se sportom više, što je loše. Jbg neki ljudi imaju predispozicije da budu debeli, i to je ok, ali pivo i visenje za računarom čine svoje...

uostalom, jeb'o ti ja mater!!!"

hahhahahahhahaahha pa ovo je nenadjebivi argument! za svaku raspravu! hahhahahhahah

jebi ga ja pobijam tu vašu teoriju o duhovitim i debelim...
mislim ja debeo a nisam duhovit... nakaza, štaš tako mi pao gra'

To je rekao Ivanu Markoviću, tadašnjem portparolu SPS-a na njegovu opasku da je Čanak "mali debeljko"... :))

Не лупај бурии...добар си ти, само се правиш :)

"nisam lep, al sam zato glup"! hehehehe stvarno serendaš buri....

Korisni smo za klackalicu kada treba da se klacka troje ljudi.

У праву си, само што са дебелом децом нико неће да се игра. А касније кад одрастеш, тад можеш да добијеш и тужбу од месне заједнице што си развалио клацкалицу.
Шта је с дебелим људима у градском превозу? На то жмуримо, а?

@ lema, i mici
šalim se malo, a u svakoj šali ima malo šale...
inače govorim malo, al glupo tako da... uostalom vidjećete kad se sretnemo a samo vi ne vjerujte...
EDIT:

е ал кад смршају! ем су доминантни најдуховитији ем су хот, више се не лепи сало него рибе и фрајери бато!

jadan uzdam se u ovo, pa presto jesti prasetinu poslije deset...

Ti možeš da prođeš i kroz donju polovinu vrata, muluce.

Пријавићу те за вређање!

Ja volim da se igram sa stomakom debelih ljudi, ta pihtijasta masa je zaista pregotivna,.

Ja volim da se igram sa stomakom debelih ljudi, ta pihtijasta masa je zaista pregotivna,.4

Играј се са својим стомаком знаш! Отави дебељуце на миру, домаћине пантљичаре од 6 метара! :Р

SLOBODA DEBELIMA!!!!!!!♥♥♥

SLOBODA DEBELIMA!!!!!!!♥♥♥

TO BO, TO! :)

Mici, znaš me, znam te :D
Ajmo, narode, revolucija, pičke materine, posedajmo na žgoljavu masu i pokažimo ko vlada!
ČANAK ZA PREDSEDNIKA!