Prijava

Debeo si I jebeš?!
O moj bože, ljudi, imamo raritet :D

Malo je falilo da postanem debelotina pre nekoliko meseci kad sam dogurao do 93 kg. Sad sam ponovo seksi mišićav i jebem! Mada jebao sam i tad! Vidi se iz vasione da jebem!

Ljudi, jel stvarno pomažu one anti-kilogram gluposti?

Ljudi, jel stvarno pomažu one anti-kilogram gluposti?

Заиста помажу да изгубиш килажу. Међутим, то је само вода. Сало остаје. Кад престане третман, вода се враћа и испостави се да си дебљи него пре.

Нема мршављења без да одереш дупе од тренинга и адекватне исхране.

Pu! A taman se ponad'o...

Taman sam hteo i ja da kažem, pravilna ishrana i najebavanje od treninga, nikakvi preparati i tako te gluposti. Preporučujem jutarnje trčanje pre doručka, jer u tom slučaju telo kao jedini izvor energije ima salo tako da se tada najbrže sagoreva. Slatkiše izbegavajte, ali ako baš morate, žderite ih jednom nedeljno i ne preterujte.

Ček, bre, a može li kombinovano trening i preparati? Ima li to nekog efekta?

Preporučujem jutarnje trčanje pre doručka, jer u tom slučaju telo kao jedini izvor energije ima salo tako da se tada najbrže sagoreva. Slatkiše izbegavajte, ali ako baš morate, žderite ih jednom nedeljno i ne preterujte.

Тај рад. Кад се огладни, није лоше да се поједе салата или било какво поврће. То ће учинити да се напуни желудац и тиме ублажи глад, а с друге стране, организму је потребно више енергије да свари ту храну, него што та храна калорија садржи, тако да се једењем поврћа мршави аутоматски. А и здраво је.

Daj ljudi, jel ima neka tema za nas mršave, što jedemo ko stoka, a ne debljamo se nikako?

Ček, bre, a može li kombinovano trening i preparati? Ima li to nekog efekta?

Ne znam da li ima, ali realno nema potrebe za tim, ovo što smo ti preporučili je samo po sebi dovoljno. Ako si ozbiljan, uspeh ne može da izostane.

Dube, vidiš naslov: "i one koji bi to voleli da budu".

sve vreme sam citao naziv ove teme -Kutak za debile i one koje bi to voleli da budu!

Daj ljudi, jel ima neka tema za nas mršave, što jedemo ko stoka, a ne debljamo se nikako?

Ја и даље имам тај проблем. Био сам много мршав, али сам успео тешком муком да набацим килажу. Значи, млеко, значи литре и литре млека. Значи плазма. Значи месо. Значи пилетина. Озбиљно ти кажем. Минимум 3000-4000 калорија на дан + обавезне вежбе. Не мора ништа агресивно. Довољно ти је пола сата згибова, склекова и сличних вежби на дан.

musssashe

sve vreme sam citao naziv ove teme -Kutak za debile i one koje bi to voleli da budu!

http://vukajlija.com/forum/teme/16382