Prijava

У праву си, само што са дебелом децом нико неће да се игра.

Nije istina. Ja sam se sa svojim drugarima uvek igrao "ožeži po muvi" i ja sam uvek bio muva... :)

Шта је с дебелим људима у градском превозу? На то жмуримо, а?

To je klasičan propust proizvođača autobusa, što nisu mislili na sedišta za debele ljude.
Ovako, nismo mi krivi što moramo da zauzmemo dva mesta.

Pa nisam ja kriv što nisam debeo i što imam pantljičaru od 6 metara i što ne mogu proći kroz donji dio vrata, sjašite sa mene ženske glave, ja vas volim sve, ali ne diraj mi u rakiju.

debela devojka se javlja! :)

KRISTINA!Kako se usuđuješ debelom da se nazoveš?!

debela devojka se javlja! :)

Tvoja je košulja sasvim izgužvana? :)

Минг није нешто баш дебео ако смем да приметим. Само је низак, па можда одаје такав утисак. Тако да вам кажем, пазите се ако му се поверавате, он није дебео, али изгледа јури дебеле снаше :)

Само је низак, па можда одаје такав утисак.

Ne nego su me godine iskustva naučile da to vešto prikrijem... :)

Ja sam uvijek poštovao debele ljude, jer su mogli da se popnu na treći sprat kad imamo predavanja i nisu kukali.
Jednom dok sam trenirao košarku, došao neki debeli lik, i trener mu kaže da radi sklekove na jednoj nozi i mi svi u smijeh i on nam veli, jel hoćete vi da dižete ovu težinu na rukama? Nastao muk odjednom :D

Ја бих волео да будем дебељко.
До пре извесног времена сам био толико мршав да сам мог'о да се прекинем. :)
Сад полако, али сигурно идем к стотки.

Ја бих волео да будем дебељко.

To se traži...vidite, koliko vas žena sa kojom ste voli ogleda se u tome koliko ste kg nabacili od kada ste sa njom, što više to bolje. Pa ako imaš sve više i više kg Džimi, onda ne menjaj ženu! Ovo nije moja teorija, ali kontam da je tačna...

Džimi, trudiš se, al neće da može tako, ne moš da budeš i mod i debeo i da ložiš ljude. Ti si možda gotivan lik, ali moraš češće da duvaš. Nadam se da ćeš imati ogroman intas da zapalimo kad dođem na reviju. I nemoj da tutneš neki prepametan komentar koji ni ti ne bi skontao, na ovo.

ЈА бих да јебем дебелу рибу! Има л ко неку на лагеру?

To se traži...vidite, koliko vas žena sa kojom ste voli ogleda se u tome koliko ste kg nabacili od kada ste sa njom, što više to bolje. Pa ako imaš sve više i više kg Džimi, onda ne menjaj ženu! Ovo nije moja teorija, ali kontam da je tačna...

Ја набацио 23 кила откад сам зженом. :))

Ti si možda gotivan lik, ali moraš češće da duvaš. Nadam se da ćeš imati ogroman intas da zapalimo kad dođem na reviju. I nemoj da tutneš neki prepametan komentar koji ni ti ne bi skontao, na ovo.

Нећу тутнем. :)
Видим ја, биће та ревија урнебес.

Ја набацио 23 кила откад сам зженом. :))

Šta god radio, ne menjaj ženu! ;)

Душане објашњаваш!!!! Свака ти дала па и та!

Al tačno sam znao da će Džimi da citira, a Dušanov avatar me podsjeća na Vukašina iz Eyesburna iliti onog klinca Bebana u Porodičnom blagu.
Dva sjedišta za punije ljude !!!!!!!!!!!!!!