Prijava

Ахахахахаххаха колико су опичени ови попови брате...хахахах, али кад каже да очеви не знају ни имена сопственој деци...па није ово Лицика попе!

И колико сада готивиш Цигане?

Pa idu mi na kurac samo oni napadni sto ti kucaju na prozor od kola da im das koji dinar
prema ovim drugim sam ravnodusan dam im svremena na vreme koji dinar

Е, да, моја деца неће јести пуњену паприку, сарму и слична говна.

Usvoji meeeeeeee! :DD

E to za napusavanje...Ja sam inace bio bas razmazen kao klinac,sestra i braca od rodbine sva starija od mene po 5 i vise godina,pa me cuvali ko malo vode na dlanu.I onda tako i cela rodbina,pa ja tipa oteram strinu u tri lepe picke materine,ona hoce da me salje za BG,stric i sestra "A neeemoj ga"...niko me nije tukao,izrastao sam u normalnog decka,kevi nikad rec nisam rekao,ni povisio ton,a cale je rak rana za mene sto se tice nerviranja.Drugari dolaze kod mene da se smeju,ali opet kazem,sam sam zakljucio sta je ok,a sta ne,tako da povisim glas i kazem "Milovane,izadji iz sobe!",ali kurac,govna,i majku ostavim za sebe..Jbg,nemam neki drugarski odnos sa caletom tipa "Uh sto sam trsio neku malu,e ne verujes cale",ali kad mi treba neki savet,pomoc ili bilo sta,uvek bih ga pitao..Sestru prvu naravno.. :)

E to za napusavanje...Ja sam inace bio bas razmazen kao klinac,sestra i braca od rodbine sva starija od mene po 5 i vise godina,pa me cuvali ko malo vode na dlanu.I onda tako i cela rodbina,pa ja tipa oteram strinu u tri lepe picke materine,ona hoce da me salje za BG,stric i sestra "A neeemoj ga"...niko me nije tukao,izrastao sam u normalnog decka,

Kako je ovo dirljivo. Suza suzu stize. Ispovest mladog, pa jos i normalnog decka ;)))

Kako je ovo dirljivo. Suza suzu stize. Ispovest mladog, pa jos i normalnog decka ;)))

Cuti,ne pitaj,primer je jos dobar gde je sve rodbina zavrsavala! :P

Vas "normalnih dečaka" ima previse ovde ae bre ko se drogira, pusi, koga su izbacili iz skole jer je tukao uciteljicu sto ste tako dosadni

Ja sam se napio na dodeli diploma i seo između pedagoga i direktorke. A inače sam do tad bio normalan dećko, uvek se javljao komšijama, niko nije ni slutio da sam spreman na tako nešto.

ovo zadnje nisam slucajno stavio dedu mog izbacili jer se potukao sa uciteljicom

Ja sam se napio na dodeli diploma i seo između pedagoga i direktorke. A inače sam do tad bio normalan dećko, uvek se javljao komšijama, niko nije ni slutio da sam spreman na tako nešto.

Ja zbog ovoga tebe ne smatram nenormalnim...