Prijava

па би јој онда дошло из дупета у главу.

Мислиш, почела би да једе говна као и сав нормалан свет? :)

Jel jebanje povrće?

Нема јебања без меса.

Kako se razmnožavaju vegetarijanci? Jel vegetativno?

A riba, misim, riba? Oko pedes kila? Jel to post?

Наравно, сав нормалан свет једе говна. :)=
Погледајте само Дoтера. Тај је пионир у томе! :P

Ako pridariš i prase je post.

Aupičkumaternu. Onda sam mrsio.

Ljudožderi jedu vegetarijance za vrijeme posta.
Samo ajvara, i može se bez mesa. Konjetina je najčistije meso. Vegetarijaci su potlačena masa. Svaštojedi ne razumiju vegetarijance, većina ni ne pokušava.

Mene muci jedno pitanje. Da li seksualno aktivne zene ikada mogu biti vegetarijanke?

Iduci logikom da redovno dobijaju "paketice" najsofisticarnijih proteina (koji nisu biljnog porekla) cini mi se da su one fizioloski hendikepirane za vegetarijanstvo.

Pa, ako nije životinjskog porijekla, ja mislim da ne bi trebalo da smeta. Valjda.

videh na netu pre par dana, pa mi je delovalo prikladno...
Ako je čovek ono što jede, onda su samo kanibali istinski ljudi? ;)

Само ако једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале који једу друге канибале... :)

Само ако једу друге канибале :)

Istina.