Prijava

Серија је ваљда веома кратка, типа пешес епизода, а кажу људи да је одлична, па узим одгледај прво њу, па филм.

Да ли је неко гледао This is England, филм, не серију? Управо скидам фул ха-де рип од 11 гигабајта па реко да прекинем ако не ваља...

Gledao ja,meni super film! Drama,nije ono makljanje skinsi itd,nego isprican zivot decaka koji se zatekao u tom vremenu,kada su Englezi imali problema sa Pakistancima...Na skali od 1-10,dobra sedmica...

Гледао сам га и ја, одличан је. Дао би му јаку осмицу. :)

The Social Network
ovaj film o fejbuku dal valja icemu ili je dobar za potapanje kupusa posto vidim ima visoku ocenu.

Ja gledala. 'Bem li ga, nije loš.

a Sisanje? ja sam gledala, ali me zanima misljenje... pliz :)

Da li je neko gledao Ekvilibrijum? Ako jeste, da mi kaže kakav je.

Није лош. Мало ложачки што се тиче оног кунг фуа, ал може да се гледа.

jel gledo neko Swimming with Sharks sa Kevin Spacey-ov? nisam imao pojma kako se zove do malo pre, nikad ga nisam pogledao celog a gledao sam ga par puta jos davno

http://www.youtube.com/watch?v=b2SLAgrouiw&feature=related

gledo ja...solidan..ako voliš takav tip filmova...prevare, laži, igre u firmi...i onda osveta koja to na kraju nije...

Ljuto sranje, ako mene pitas.

ako iko oce da gleda epic movie jer su culi da je slican mrak filmu nek zna da je totalno sranje

Најгори. Филм. Икада.

Ne slazem se bas u potpunosti sa wojtekom.Disaster movie je gori od "Epic movie-a",ali za nijansu.. :)

Е, јебига, тај нисам гледао. :)

gledajte 'in the loop' mnogo jaka komedija

Da, Dizaster Muvi je mnogo gori. Zahvaljujem se GM-u na odgovoru. :)

gledajte 'in the loop' mnogo jaka komedija

Гледо пре пар дана. Изува. :)

sad me bas zanima kolko je los kad je epic muvi bolji ima da ga odgledam

Death at a Funeral...Jel ko gledo?Kaki je?