Prijava

Ja skidam crnacki ali moram i taj engleski skinut...fala mlogo

Death at a Funeral...Jel ko gledo?Kaki je?

Од 1 до 10, дајем му јаку шестицу :)
Кад га одгледаш, пријави утиске :)

Machete?

Deniro, Dzesika Alba i kompanija. Gleda mi se zbog Denira ali ima osecaj da je neka teska zajebancija u pitanju.

Prijavljujem kad odgledam...
Machete ,hmmmm...nekako bolestan film

Salt?

http://img690.imageshack.us/img690/8474/saltll.jpg

imam osecaj da ce ovo biti bomba, moja Andzelka se razigrala

Gledala pocetak, nije los film... obecava tucnjavu, jurnjavu i malo muvanja.

obecava tucnjavu

Како волим ошишану латиницу :)

cak imam i kompletnu na kompu, al me nervira zbog smajlija :)

Ja sam gledao Salt i nije loš film ali nije ništa fantastično. Vredi pogledati samo ako je besplatno.

mačete je tipičan film u Tarantino-Rodrigez maniru, mnogo nerealnosti i bolesnih scena. Gledajući njegova prethodna ostvarenja, ovaj je onako.

Onaj Wall street sa Majkl Daglasom je malo glupkast film. Možda bi bio interesantnam japijima i brokerima jer se kroz ceo film provlači berza. Bukvalno su svi sporedni glumci, priča je dosta štura i tipično američka. Ne preporučujem.

Meni je Wall Street 2 dobar, možda zato što sam prvi dio gledao jedno 5-6 puta, pa sam se obradovao nastavku. Što se tiče filma Salt, to je kao Born, samo što je u glavnoj ulozi žena, nije loše odrađeno.

Doni Darko! Kakva filmčina. Ako nisi gledala, obavezno..

Ja sam izgleda jedini kome je taj film glup.

Препоручио ми га је један много кул лик, чији укус поуздано знам да није гованце, ал никако да одгледам. Дубе, што је глуп? Мени можете и радњу филма да откријете, уопште ми не смета.

Ja ga nisam skontao, pokušao da gledam, ne ide, pokušao da gledam na preskok i ne ide.
Ne sjećam se radnje više, bilo je poodavno.

Ааа, па добро, то што га ниси сконтао не значи да је филм ту глуп. :р Можда само немаш исте трипове.

The Lost iz 2009. je meni dobar film. Ko voli trilere, evo ga jedan.

Препоручио ми га је један много кул лик, чији укус поуздано знам да није гованце, ал никако да одгледам.

Kad sam ti to preporučio? Ne sećam se.