Prijava

U cilju sprecavanja povratnika u prekrsaju, modulatori bi mogli da naprave spisak banovanih ljudi na kojem bi se sabirao ukupni broj dana pod banom. Kad se dostigne neka cifra, recimo skupljenih 100 dana bana, nalog se trajno banuje, bez mogucnosti pomilovanja. Osim ukazom predsednika, tj. Kaizena za neki praznik, Dan sajta ili nesto slicno. Time bi se smanjio i subjektivni uticaj modulatora (e sad je stvarno preter'o, trajni!), kvota bi bila znak da je masturbaciji dosao kraj.

Naravno da bi ostao i instant trajni ban za pocetnike koji se izivljavaju.

Vau dzeri.. Ponosna sam na tvoj mozdani isprdak.
Svaka cas'! :)

Hvala, hvala, trudim se :) Zahvaljujuci vikendu sam mogao sve mozdane kapacitete usmeriti ka ovako dubokoumnom predlogu.

Ја сам за, ако треба да се гласа уопште.

Banuj to milicijo samo banuj :)

Protiv. Koliko sam samo puta poslat na trežnjenje. :)
A i bilo je ljudi banovanih na 3 meseca. Šta kurac, kakava pravila. I ovako ih je već i previše. Pravda za nepravila!

Ја сам за то да се ставе решетке на аватар банованих. Свака жељезна решетка би означавала број дана. Ако је мање од 5, онда нека буду алуминијумске, па да се смањује број. Ако је вишенедељни бан онда нек стоје челичне за сваку седмицу и опет да се смањује број. Ако је трајно, онда може и да се метне нека титанијумска, али никлована наравно. Са времена на време може и неки лебац стар 3 дана из кога вири турпија да се метне међ решетке, у случају да се модератори премишљају. А ако дође до врло раног пуштања на слободу морају неки коњи са колима који вучу решетке неким опасним конопцима.
Ово би дало људима већи афинитет да буду бановани и јединствени у том позиву и самим тим би се унапредила занимљивост на вукајлији.

Doterov predlog mi se dopada.

Реално, овај систем је најбољи, јер нам дозвољава да банујемо баш како треба. Типа, дође Цвеле93цзвубигробара на сајт и јебе кеву свима са три коментара, а ја треба да му бројим неке казне, пичке материне. Трајни бан и ћао здраво.

Ja sam za da se umesto resetaka stavi
http://members.memlane.com/gromboug/wanted~1.gif

a umesto kesa koliko se nudi za glavu da stoji koliko dana je nakupio

1. Da se odbanuju politicki banovnici.
2. Jednom u 4 godine amnestija.
3. Niko ne razmislja o nehumanim uslovima pod kojima ljudi provode ban. Hrana je uzasna, 5 banovnika na 1 m kvadratni, slaba zdravstvena zastita, nehigijena bre.
4. Da se napravi novi prostor (sajt) za banovane sa Vukajlije.
5. Da se oformi sluzba za socijalno zbrinjavanje banovanih. Niko ne razmislja o velikoj frekvenciji samoubistava medju banovanima.
6. Da imaju pravo na brzo zaposljenje i da biraju posao.
7. U prvih 3 meseca bana da ima se obezbedi besplatna odeca i hrana jer ljudi su na ulici, napusteni od svakoga i odbaceni.
8. Da se obezbedi edukacija za mudove kako bi spoznali patnje banovnika.

Sad ce duncara da mi izlajkuje svih 140 definicija.

Da se banuju vegetarijanci.

ја мислим да је бановање превазиђено! вешање!

fejze bas si staromodan stolica bre je mnogo modernija

ti mislis .... ti mislis :))))
bezi bre jadni mi ako ti mislis fejzbuku :):P

Реално, овај систем је најбољи, јер нам дозвољава да банујемо баш како треба. Типа, дође Цвеле93цзвубигробара на сајт и јебе кеву свима са три коментара, а ја треба да му бројим неке казне, пичке материне. Трајни бан и ћао здраво.

Lepo sam izdvojio od ostalog

Naravno da bi ostao i instant trajni ban za pocetnike koji se izivljavaju.

Аха, ок. Па добро, онда и није тако лош предлог.

Jana>
ti mislis .... ti mislis :))))
bezi bre jadni mi ako ti mislis fejzbuku :):P

Блеја фазон! Знаш да увек лажем :)))

nije ovo lose al ipak pogle samo kolko je alkos gambi bio banovan zato sto ne podnosi alkohol:) jebi ga protiv
i ne samo on gomila ljudi kojima svremena na vreme pukne film bi na kraju dobili trajni a ponasaju se uglavnom normalno na sajtu

Pa takve ce Kaizen abolirati za Dan Republike, svinjokolj ili neki treci praznik.