Prijava

Ima tu dosta nelogicnosti. Banovanje uzrokuje otvaranje dodatnih naloga, sto opet uzrokuje banovanje, i nezadovoljstvo kod obicnog zivlja jer oni i dalje gaje sentimente prema prvobitom identitetu. Osobe iza duplog naloga bivaju neuracunljivije od osoba sa jednim nalogom sto ih tera na trolovanje i bespotrebno spemovanje tema sa cudnim izjavama "Ja jebem". Trebalo bi povesti racuna...

E to je kuul sudnica...

stratimire, civilizovani smo ljudi, nemoj tako pobro

marcipan, pa kad čovek jebe..i ima potrebu da to podeli sa drugarima...

on nas doživljava kao drugare, a mi to nismo..nismo svi...

Ma deportovati u Japan.

Virtual, ko je civilizovan?..ja, ti ili neko treći?

marcipan, u pravu si, posle 30 duplih covek ne zna gde mu je dupe a gde glava, sizofrenija je zajebancija za ovu pojavu.

KAIZENE OCEMO AMNESTIJU

OĆEMOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

Virtual, ko je civilizovan?..ja, ti ili neko treći?

htedoh reci civilizovani smo ljudi, sudjenje da se obezbedi, vreme linca je odavno proslo.

Virtual ma vidiš da nije..eto neki dan gledao..oni okačili temu da nas je neki Blek napustio..i ahahahaha kao smešno..

posle neki drugi okačili temu da nas je nečija mama napustila..i ahahaha BAN..mnogima..tako da nije vreme Dejvida Linča prošlo...

viš od ovog može se napravi definicijas..vreme linča...

Sreca, Stratimire, pa ti nisi dupli i nemas potrebu za... civilizovano, samo civilizovano. :))

da marcipan u pravu si...:))))))

posle neki drugi okačili temu da nas je nečija mama napustila..i ahahaha BAN..mnogima..tako da nije vreme Dejvida Linča prošlo...

није било ахаха, боже драги увреда је била... него ко си ти човече, и де си био у тренутку суђења покојнику, да посведочиш... :(

ja sam se javio..ali me nisu uzeli za ozbiljno..kažu mnogo kenjam...

toooo..streljački stroj...i preki sud..šta kurac pravda za banovane...stalno nešto seru, kenjaju, pričaju da je sajt sranje postao..koji će kurac tu ako je sranje?..šta stara slava, genijalnos, duhovitost, pičke materine..koga briga?...

šta si ti, neki advokat moderatorima?