Prijava

Čudno da ja nikad nisam bio banovan. A često serem. Elem, predlog nije loš jer se ne razumem u problematiku. Džeriko ponosim se tobom!

e da, jericho, ovo nece mnogo uticati na objektivnost modova, ako je covek resio da te osakati povecavace ti banovanje na mesec dana i slicno

Realno, predlog je besmislen.

U tom slučaju, proliv.

pekky, u kom slucaju? u slucaju da je besmislen? :))

Naravno da bi ostao i instant trajni ban za pocetnike koji se izivljavaju.

дискриминација.
и наравно да ће свако ко дође да се иживљава, кад види да могу сви па што не би могао и он.

I banovani imaju dusu. Ljudi 21. vek je, a gde je tu sudjenje, pa advokati, pa gamby, pa sudije, pa tuzioci, pa ceo taj cirkus.

Ja sam za to da se banovanje bez sudjenja zabrani. Svako ima pravo na odbranu.

HOCEMO SUDJENJE ZA SVAKI BAN

ja sam za to i da se banovani banuju...još jednom..dok im traje ban opet neko da ih banuje..da ne zaborave...ma svakog odma po kratkom postupku...4 doživotna bana...el smo u Srbiji ili u Norveškoj?

Osnovati streljački vod.

toooo..streljački stroj...i preki sud..šta kurac pravda za banovane...stalno nešto seru, kenjaju, pričaju da je sajt sranje postao..koji će kurac tu ako je sranje?..šta stara slava, genijalnos, duhovitost, pičke materine..koga briga?...

Kratki postupak.

Da se otvori tema SUDNICA, da se odredi sudsko vece, mudorator je tuzioc, da se odredi branioc, nekoliko pravila tipa svi iznose misljenje u 3 posta, presuda i da se odredi dzelatski tim mudoratora koji ce da izvrse egzekuciju, i onda nek pocne bancenje.

ahahhaha virtual evo oma otvaram

što kraći...ne treba ni obaveštenje tipa "ružne reči, kenjao modu, postavio ružan poster, zajebavao se s nečijom kevom.."..ne bre, koji će kurac to...

meni su vecali dvaput, to vec postoji