Prijava

Mislim da je najbolje da nadjemo kompromis i priznamo teoriju da je zemlja ravna ploca koja je polozena na ledjima slonova koji stoje na kornjaci dok pluta beskonacnom vodenom povrsinom.

ma sve u isti kos, i gravitaciju i prasak i evoluciju, sve osporiti i aukurac

ne znam sto raspravljam vise, pa manje strpljenja imam kad bratancu od 8 godina pokazujem matematiku nego sad

ajte u kurac laku noc

Zar ima potrebe za daljnom raspravom?

Pa da nije ravna ploca karte bi crtali okruglo kao lopta, to se ne bi moglo ni u dzep smotati pa staviti

A pricu da je zemlja okrugla su napravili crnci a ne masoni kako bi ispalo da je afrika kolevka civilizacije a ne evropa

Ovo je sve kriv onaj skodillac jebeni, samo zakuhao i otisao, ova tema imala 10 stranica sad 22 doduse jeste bilo gambijevih toksina u pocetku ali je izrasalo u ozbiljnu diskusiju

pa bombas ako su prirodne nauke lazne i netacne a ljudi se obrazuju iz njih i primenjuju to znanje za pravljenje svega i svacega kako im onda uspeva da naprave bilo sta.kako onda uopste postoji avion, a sigurno postoji ja licno sam bio u njemu,kako mogu da naprave bilo sta ako su ucili iz netacnih udzbenika

Avion je hologram

A gravitacija se u poslednje vreme mnogo forsira moram priznati

Spavas li mirno vucicu

nijednog trenutka ne osporavam fiziku i ostale prirodne nauke, već pitam ljude za objašnjenje određenih evolucionističko-satanističkih teorija koje su mi šuplje, a uzete su kao vrhovna istina

pa msm ta gravitacija je osnov svega

nijednog trenutka ne osporavam fiziku i ostale prirodne nauke, već pitam ljude za objašnjenje osnovnih pojmova

Ftfy

slazem se gambi, ja bih da i to preispitamo, npr 2+2 je 5 a ne 4, sto bih ja verovao udzbeniku koji kaze da je to 4

zato što staviš dve viršle pored dve viršle i ima ih 4, a gravitacije nema jbg

https://zippy.gfycat.com/WarmheartedEnergeticBats.webm

Znaci teorija gravitacije, vazdusni pritisak i temperatura, ono o cemu smo uglavnom diskutovali i objasnjavali ti = satanizam je li? A gde smo o evoluciji diskutovali linkuj post?

ali mrka kapa jer i ovde ima likova koji su upravo sleteli sa meseca izgleda i sve znaju

A realno i ta matematika i fizika koji će kurac čoveku. Ja imao dvojku uvek i nije me odnela ta gravitacija što ne postoji a ispitivali.

sve ti je to darvinizam prijatelju

Pitanje za bombas: Da li je Njutn bio mason? I da li je suplja prica da mu je pala jabuka na glavu? Svakako prevelika slucajnost da bas njemu padne na glavu