Prijava

ПИЧКЕ нису добродошле овде.

Дакле, ово је тема за зајебане људе.

Напишите нешто што потврђује да сте много зајебани и опаки.

Шта је најзајебанија ствар коју сте у животу урадили?
Да ли мислите да има неко зајебанији од вас у вашем окружењу?
Како се опходите према другима који су зајебани?
Да ли сте се родили зајебани или сте зајебани постали?
Да ли сте скоро урадили нешто зајебано?

Превише сам зајебан за ову тему. Адиос.

Ja sam se sa 5 godina bacio niz stepenice namerno, da bih video kako to izgleda. Mislim da sam pobedio. Jel ima neka nagrada za ovo ili samo treba da budem ponosan na sebe?

Dakle, ovo su postali novi društveni paraziti i stereotipi. :)

Nego, ja bih da postanem zajeban. Može l' neki kurs? :)

E,do mojeg...Ja mislio ovo tema za one koje je neko zajeb'o.

Ja sam se sa 5 godina bacio niz stepenice namerno, da bih video kako to izgleda.

Ја сам још са 4 године пао главом на бетон са другог спрата и поломио бетон, па ти види.

Нема курс, Пеки, нема.

Славко, ти зајебан? :) Та, немој ме засмејавати.

Dakle, ovo su postali novi dru[tveni parayiti i stereotipi. :)

Nego, ja bih da postanem zajeban. Može l' neki kurs? :)

Joj ne znam peki... Kako se bacas niz stepenice?

Joj ne znam peki... Kako se bacas niz stepenice?

A?

E,do mojeg...Ja mislio ovo tema za one koje je neko zajeb'o.

И опет си се зајебао. Јеби га, живот пише драме.
Ја мислим да Џими само испитује територију, ко су потенцијали нападачи на његову маленкост на ревији. У преводу, ко ће га одломити од батина.

У преводу, ко ће га одломити од батина.

Za neke već zna.

тема за зајебане људе.

Priznajem da su me dosta zajebavali, uvek sam se trudio da ne budem pičkica al jebiga lololo

Znaš kako... Za mene kažu da sam izuzetno hrabar i da imam m**a za petoricu. Međutim, sitne sam građe, tako da sve to pada u vodu. :/

Ја сам још са 4 године пао главом на бетон са другог спрата и поломио бетон, па ти види.

Eee, al bitna je namera, ti se nisi NAMERNO bacio glavom na beton sa drugog sprata ;).

kad sam video da lullaby ovde pise rekoh sam sebi pokazi joj zube!))))

Međutim, sitne sam građe, tako da sve to pada u vodu. :/

Nista ne mari prijatelju peki, otrov se pakuje u malim bocicama, i na njima pise: "OTROV! NE PITI!", pa ko popije, on je ili zajeban, ako prezivi, ili zajeban, ako ne prezivi. Tako ces peki maj frend, sigurno biti zajeban ;).

Nemoj pajko! Samo ne stihovi! Prezajebano je čak i za mene!

Ја мислим да Џими само испитује територију, ко су потенцијали нападачи на његову маленкост на ревији. У преводу, ко ће га одломити од батина.

То може само женско да буде. Јер, ако ме нападне мушко, једноставно ћу му скршити пичку и крај. Ако ме нападне женско, не бих знао шта да радим, пошто никад нисам тукао жену, нити ћу.

Eee, al bitna je namera, ti se nisi NAMERNO bacio glavom na beton sa drugog sprata ;).

Заправо, јесам, намерно сам то урадио. Стао на прозор и само се бацио. :))

ahahahaahaha je li mogu ja ovaj milicin koment da ubacim u omiljene komentare ahahahahahahaaaa na kojoj je to podtemi?

A jebi ga Dzimi, onda si bio mnogo pametan sa svoje 4 godine, kad sam ja to probao tek sa 5 ;).

E, ja sam toliko zajeban da ne znam kad je ta revija, a kad je ta revija? :D

ja sam sa 16 marno pikapa od kuče, vozao se po gradu i raspizdio mafijaša u prednju tablicu na semaforu. malo sam išao u rikverc. čim sam skontao sta sam napravio dao sam gas i bežanija kroz crveno. skontao sam da je mafijas onog trenutka kada se plavi pežo prestrojio u traku do moje i počeo da maše pištoljem. usro sam se ko grlica, stao, malo ćaskao sa njim. posle toga je hteo da me vodi i pretio me da takve kao ja drži po 5 dana na dunavau. međutim debelog kosjanera matorog sam raspizdio laktom u stomak i ostavio pikapa i sve. sutradan je matori došao stim autom do mog matorog u firmu i vratio kola. kao odstetu ćale mu je dao jedno 10ak kartona viskija i posle toga mirna bačka lololo