Prijava

Bez borbe ljudi,popricajte sa zombijama mirno resite stvari...

Dzimi izgleda da nisi gledao 30 days of night, tamo zombiji tamane u nekoj varosi na Aljasci. :)

Јесам, гледао сам. :))
Вараш се, то су управо вампири. ;)
Има и други део.

E jes', vaNpiri...neka spodoba jeste. :)
Kaki je drugi, nisam gledao?

Нисам ни ја. Тачније, јесам почетак. После сам се успавао.
Није до филма, филм је кул, тако ми бар жена рекла. Само сам био нешто уморан.

Ocrnise ga na imdb-u opasno, ali prica ne deluje da je losa...osveta i ti fazoni, osveta je kul. :)

Ајде, бре, ко још гледа шта каже имдб? :) По њима је Титаник најбољи филм свих времена.

Eh, eh, nemoj tako, Bekstvo iz Sosenka je na prvom mestu. :)

jel znate da se tek sad snima ostatak serije walking dead

Bežim na pusto ostrvo! Ako dograbim nešto žensko da ponesem- super, ako ne-opet super, poneću neku pan erotiku.
Nosim:
-uputstvo za pravljenje piva u domaćoj radinosti i sve sa tog spiska.
-dve svinje
-onaj solingen nož, što na top šopu seče granit
-gomilu wc papira, jer će od listova i paprati da mi se ojede guzica
-Božanstvenu komediju
Kontam da ću dresirati nekog majmuna, da me služi. Ako ne dresira on mene pre toga.

mmm pohovani mozak..

jebote, pa zombiji ne postoje! svašta....

svakog ponedeonika ujutru sam zombi.

svakog ponedeonika ujutru sam zombi.

Ma cele nedelje

A je l' bi upalilo ako bi se premazao iznutricama mrtvih ljudi ili tako nešto i pravio se da si zombi ako si baš u škripcu? Ne znam da li bi mogli da te detektuju, kontam ako su već mrtvi da im ne funkcionišu receptori za miris, donekle mogu da kontrolišu neurone i mišiće, i ajde oči, ipak proteini oka se nikad ni ne obnavljaju u organiznu pa to kao i mogu da koriste. Mislim da ne bi mogli da osete da imaš višu telesnu temperaturu od njih, tj. da si živ? U principu, mislim da ti zombiji ne bi mogli da traju duže od dva meseca, pošto i sami trule, je l' kace uništi pola tkiva, ne mogu da funkcionišu?

A je l' bi upalilo ako bi se premazao iznutricama mrtvih ljudi ili tako nešto i pravio se da si zombi ako si baš u škripcu? Ne znam da li bi mogli da te detektuju, kontam ako su već mrtvi da im ne funkcionišu receptori za miris, donekle mogu da kontrolišu neurone i mišiće, i ajde oči, ipak proteini oka se nikad ni ne obnavljaju u organiznu pa to kao i mogu da koriste. Mislim da ne bi mogli da osete da imaš višu telesnu temperaturu od njih, tj. da si živ? U principu, mislim da ti zombiji ne bi mogli da traju duže od dva meseca, pošto i sami trule, je l' kace uništi pola tkiva, ne mogu da funkcionišu?

Galvatronko nemoj da daješ naučna objašnjenja, to su zombiji, to kod njih ne pali. :)

Galvatronko nemoj da daješ naučna objašnjenja, to su zombiji, to kod njih ne pali. :)

Ne mogu da se suzdržim, to je prosto bilo jače od mene. :)

Tu foru su iskoristili u walking dead ali je kisa poremetila plan i isprala uznutrice zombija :)