Prijava

Нек уче па ће да исупуне услов, неће бити потребе за смањивањем броја неопходних бодова

Упркос томе што се слажем са твојим постом, овде си погрешио. Не траже само смањивање, него људи испунили услов, дали тих смрдљивих 48 бодова, а ови кажу нема места на буџету.

Studenti su govna, znam po sebi. Mislim, većina studenata. Ostali su pederi.

Не траже само смањивање, него људи испунили услов, дали тих смрдљивих 48 бодова, а ови кажу нема места на буџету.

Ne daju im picke verolomne.

Black Hole

Studenti su govna, znam po sebi. Mislim, većina studenata. Ostali su pederi.

Ја ово одувек причам, али и тинејџере стављам у исти кош. Скоро сам баш на Вукајлији образлагао теорију, и из истих разлога их мрзим које и Рупа наведе. Био сам и једно и друго и мрзео сам сам себе, па према томе имам покриће.

Кад си буржуј, што ниси дваестројку чеко.

Аха, оће то. Дошла би прекосутра.

Сећам се, први пут ове године кад сам заглавио због њих. Цареви донели миксету и озвучење испред Владе, циркају, зајебавају се, заболе их курац. У највећем јебеном шпицу. Препуне станице. Све стало. А они блеје и ђускају. Јел ја треба да покажем трунку емпатије према лењим скотовима који своја права оће да остваре преко грбаче радног народа? Курац. Штрајкбрејкере опремити тејзерима и сузавцем, па нек терају руљу.
Приметио сам да штрајкују углавном ФОН, Филозофски и ФПН. Нађу се ту и други, али ови доминирају. Док се не направи панстудентски протест који ће заиста нештои значити, а не представљати разлог да се група идиота издркава над народом, полиција има моју пуну подршку у употреби физичке силе.

A jesi kad štrajkovao? Ono-tukao se s policijom, a da nije utakmica u pitanju?

Studenti su govna, znam po sebi. Mislim, većina studenata. Ostali su pederi.

Не верујем да ћу ово рећи, али драго ми је да сам говно.

aurora072

A jesi kad štrajkovao? Ono-tukao se s policijom, a da nije utakmica u pitanju?

Мене питаш?

Приметио сам да штрајкују углавном ФОН, Филозофски и ФПН.

Филозофски само на платоу и њих буде шесторо, колико ја знам. Јебени ФПН и ФОН, и то ФОН највше, најговњавији факултет на свету. А данас је и Географски био то знам.

Zvučite kao oni na b92.Niko od tih štrajkača nije izašao na ulicu što mu dosadno kući i što vole nas da zajebu da kasnimo tamo 'de smo pošli.Ti ljudi nemaju za 'leba,bre,uglavnom samo traže ono što im pripada.Zbog njih sam kasnila na šljaku bar 10 puta do sad i bila kažnjavana po džepu,al ih ni malo ne krivim.Radila bih isto to da sam na njihovom mestu.NEK' TRAŽE SVOJE.

Ма и на Филозофском штрајкују само тешки специјалци, то ће да дипломира али мој курац. Набијем их бре на курац и оне анархисте, као шатро гистро направили јебени полу перформанс на Платоу, фазон студент мученик, окачили неку лутку, а она обучена све арми шоп бато и тике од дес сома. Добро то је било излагање незадовољства поводом страначких избора за студентски парламент, ал опет, све највеће блејачке буржујчине, које боли курац и да не заврше ништа, већина таквих глуми неке борце за права. Ма серем им се у славски колач, па им дам исти да ставе пред попа.

Ti ljudi nemaju za 'leba

Све се нема, а у десет ујутру колапс на улицама, сви возе кола, а шатро скуп бензин, нико ништа не ради пизда ли има материна.

daklem da kenjamo malko..

generalni problem nesolidarnost, otuđenje, "bole me tukli za njihov problem"...kad bi svako prišao i pola sata izblejao sa tim ko štrajkuje skupila bi se kritična masa...za promene nisu dovoljna muda... potrebna je vizija i kritična masa..ali ne... bole me što onaj nije primio platu, bole me što ovaj ima da plati školatinu od 2 iljade evra u zemlji gde je prosečna plata 340, bole me što su ove opljačkali u privatizaciji...itd..časpos kad sam ja bio mlad itd...

jebe mi se, uvek priđem, odblejim pola sata, izderem se, i odem kući...kako znam...dokon sam...

Ја разумем шта је проблем и саосећам са њима, колко-толко. Али, у овом случају циљ не оправдава средство. У Србији, сваки пут када се неком дигне курац, он стане на сред Кнеза Милоша и блокира све. Било је ТОЛИКО приче о томе и сви се сложили "нећемо више, дебилно је". Чак метнули и онај знак "не блокирај раскрсницу." И ево сада, опет. Па кога они зајебавају?

da, tebe sam pitala pod tim nadimkom duncara šta li već se dunsta.
I slažem se s Kosmopolitom, to je demokratsko pravo zagarantovano ustavom, pa sad kako ko ga koristi, šta da se radi.

ma nije Sloba kriv, mi smo govna...

Добро то је било излагање незадовољства поводом страначких избора за студентски парламент

Оно је било одлично, само не могу да верујем да је ту било шака јада људи, где сте што не штрајкујете? Реално за онако нешто вреди.

Ovaj strajk je cisto izdrkavanje, ja sam bio u masi, nema ih ni 300 ne mogu ni onaj najmanju kvadrat da popune, a vodje su dzabalebarosi i drkosi koji samo skupljaju poJene kod koleginica da bi ih fascinirali kako su jelte oni Ce Gevare i ostala govna a
to samo da dobiju picke kod koleginica, mada ovo poslednje i razumem zato sam i ja bio. Ali totalni transfer blama. Mene sramota bilo. Iskreno jebe mi se ali ako se ovako ponasaju buduci zamajci naseg drustva onda ne treba razmisljati, cepaj dokumenta i pravac Norveska.

A sto se blokade tice, treba ljudi da se malo zapitaju. Zatvori se jedna raskrsnica i odmah kolaps....

Evo što kažem da su govna i pederi.

2008. ja upisujem petu godinu. Svi lepo godinu pre toga obećali bezuslovne završne godine za studente koji ne idu po jebenoj bolonji. I kurac. Odjednom promene, kažu ili dajete uslov ili padate na Bolonju pa se jebite. I tad, umesto da se digne kuka i motika, da izađe 20 iljada studenata, da zapale i rektorat i ministru da otkinu jaja na sred terazija budu neki mlaki govnjivi protesti. Najviše nas se skupilo jedno 2000 ispred vlade gde smo pikali fucu. Pre toga nekoliko dana po koja stotina, uđe neki izaslanik u vladu, tamo ga napuše kurcem i ništa. I tako tog odlučujećeg dana krenemo nas četvorica sa Saobraćajnog, priključe nam se 10-ak FON-ovaca, 5 sa farmacije, 12 sa FPN-a..načičkali se tramvaji iza nas duž Vojvode Stepe. došli do autokomande, vičemo ona govna sa veterine, oni kažu, ne mogu danas imaju kolokvijum. Nastavimo dalje, skupljamo neke babe uspuzm ove dileje sa medicine nismo ni zvali, boli njih baš kurac...i tako, dođe tu Blaža, neki levi ljudi, bude nas bome 2 ilajde kad se skupila ostala studentarija, penzioneri, srednjoškolci i tako...opičimo fudbal na sred raskrsnice ispred vlade, malo pili pivo, vikali, i odemo kući. sutradan nas pustili dupišemo petu godinu. STUDENTI SU LENJA GOVNA.