Prijava

Nada nije loše ime, u NS je Sloboda i Duga.

Пинки, зваће се Пинки!

E ima jedan moj drug zove mo ga pinki znaš kakav lik neviđeno.

Данкане!!! Може сутра! Долазим на вукајлија фест. Ај и ти!!! ОЋУ ПИВО!!!! А знам још много тога везано за цркву па можда и литар шљиве добијем!

Pinki je prejebeno ime, svaka čast :DDD

Никад брже тема није отишла у курац. Једино оне "што сте ми обрисали дефку" и "модови су сисе".

Ћеримире, сматрај договореним. Можда се огребемо и за неки блајв.

E, moja je krivica. Izvinjavam se zaista. Aj sad ozbiljno. Nema spema.

Ако наставите Чавезу тему да спамујете, све ћу вас гагујем!!!

ААААААААААААААААААААААААААААААА!

Елем, ја мислим да је она кула чисто издркавање. Имамо већ симбол града. Зајеби мегаломанију.

Не сери да ће по Паји да се зове. Јбт!

Елем, ја сам чуо да је Ђилас хтео да опиче и једну хоризонталну греду на оном пилону, да изгледа као КРСТ, па је Милутин Мркоњић ставио вето на тај предлог.

Отад је Мркоњић мој идол.

Jebali gi više ti krstovi, samo se takmiče čiji je veći.

Pa valjda je moglo jeftinije, ja nisam iz Bg ali stalno slušam da vam fali mostova, pa kontam da je u redu što se to gradi. Samo da ne otegnu to mnogo.
Kod nas, u RS, otegli sa autoputom, a cijena svaki mjesec sve veća. Na kraju ispalo da je to najskuplji autoput u Evropi.
I zar nije toranj na Avali simbol grada?

Ма где неће да отегну, јебену десет километара обилазнице граде десет година. Елем, боље да су још једну газелу направили, и ова траје већ четерес година.

Stvarno nisam upućen na gradnju objekata u Bg, ali mislim da je Avalski toranj brzo izgrađen, ili nije?

lepo rekoh u defki, bem ti Vuku kad svaka tema ode u spem.
Što se mosta tiče nemam pojma, meni se sviđa što će onako da izgleda, jebem li ga, ipak moraju da vode računa i o izgledu grada. Mada opet je to prevelika investicija, al bolje i to nego da opet menjaju šine na Bulevaru mamu im jebem, menjaju ih na mesec dana.

Ма где неће да отегну, јебену десет километара обилазнице граде десет година. Елем, боље да су још једну газелу направили, и ова траје већ четерес година.

Ako živiš u Beogradu možeš primetiti da most napreduje prilično brzo i ako se tako nastavi biće gotov skoro. Obilaznica nikada nije išla brzo.

Stvarno nisam upućen na gradnju objekata u Bg, ali mislim da je Avalski toranj brzo izgrađen, ili nije?

Gradjen je oko 3 godine, što nije strašno, ali nije ni baš brzo.

Što se tiče mosta, preko je potreban gradu i treba da bude lep a ne da munemo neke daske i ćao. Onaj kineski će biti ružan a dosta je 5 ružnih mostova u jednom gradu.

sve, sve, ali ja ner azumem svrhu Avalskog tornja, nek raspišu neki konkurs za Ajfela pa udri, uzimaj repa od turista...

Ako živiš u Beogradu možeš primetiti da most napreduje prilično brzo i ako se tako nastavi biće gotov skoro. Obilaznica nikada nije išla brzo.

Брате, живим у Београду, чак штавише близу моста. То што ово изгледа као да напредује не мора ништа да значи, јер још нису решили имовинскоправна питња на местима где се мост завршава.Тако да мислим да не, неће брзо.

Čamac je zakon, a ko ima skelu, e taj mlati pare.