Prijava

Ja sam budista :D Kod mene to ne vrijedi :D

Ви што сте за ЈТУ-а, само да знате... Тај, да зна колико вредите, продао би вас, да може, и за дупло мању цену. Као што је продао своју другарицу Крајинг Најф за пар дана модераторских овлашћења. Тако да... Не заносите се.

Као што је продао своју другарицу Крајинг Најф за пар дана модераторских овлашћења. Тако да... Не заносите се.

Џими ставио тачку.

Eto, pre neki dan sam se divio njenom plastičnom nosu.

komo se atrebes?! Ona je sva prirodna!!

Da li je zaista moguce da tebe nesto pecne ili da ti dusa zakrvari malo kada neko pljuje Gagu?!

Ne, naravno, ali neko pasionirano piše po 100 hejterskih definicija o njoj, kako da reaguješ? :/ Gotivio sam ga, ima neki svoj stil, koliko god čudan bio, ali jbg. :) Nisam ti ja fanatik, bre. :)

Ви што сте за ЈТУ-а, само да знате... Тај, да зна колико вредите, продао би вас, да може, и за дупло мању цену. Као што је продао своју другарицу Крајинг Најф за пар дана модераторских овлашћења. Тако да... Не заносите се.

Dzimi, ovde se niko ne nudi da bude njemu zirant, zaboga!

Praštanje je tako aut.

Ne, naravno, ali neko pasionirano piše po 100 hejterskih definicija o njoj, kako da reaguješ? :/

Pisace dokle god ti pokazujes da te vredja/nervira ili sta god. Prestace da cacka tek kad bude shvatio da ti se jebe. Jebiga, pricam ti nesto sto bi trebalo vec da znas... Ljudi su govna.

Бановаше Ћирилова, опет.

Kako svaki put skontate da je on?!

To je preteško, ne znamo ni sami.

meni se jebe...onako konkretno...

zlocesta pufnica

Pisace dokle god ti pokazujes da te vredja/nervira ili sta god. Prestace da cacka tek kad bude shvatio da ti se jebe. Jebiga, pricam ti nesto sto bi trebalo vec da znas... Ljudi su govna.

To je pisao još pre nego što sam ja došao na sajt uopšte.

Постоји само једна особа која даје таква имена својим налозима.

Lullaby

Praštanje je tako aut.

А, је ли?

Idi drkaj, potrošičeš manje kalorija.

А, је ли?

A, jeste. :)

Lullaby

А, је ли?

A, jeste. :)

Онда да знам. Да не опростим ;)

Ljudi jel pijete vi? 5ak je, valja se.