Prijava

Peki, on nije ubica. On je mica, deckic sladak sa lepim loknama. Andjelce. To je bila privremena neuracunljivost.

Ja bih da jebem nesto.

Ja sam ga gotivio, ali kad je opet počeo da baca hejt na moju Gagu, sve je to palo u vodu. :P

dusan1001

Jebi ćiru

AHAHAHAHAHAHAHHAHA!

Да, бре, Пеки. Не банализуј ствари на тај начин. Знам какво и колико срање је направио, али јеботе... Шта би ми без њега? Он је јебени уникат!

Муне, не да су пичке, него доообре пичке :)

Misliš, dobrodušne? :)))))))

Не, муне. Мислим физички. Оба пола ;)

Nema dobroćudnih pičaka!

EDIT: a ni dobrodušnih.

Kakav referendum, mačići.
Ja mislim da ljudima, zapravo smeta što ne mogu za sajt ništa da postignu ni sa svojih, kamoli tuđih, ili duplih naloga.

Nema dobroćudnih pičaka!

A mozda jos nisi nanjusio takvu :) ne generalizuj

Да, бре, Пеки. Не банализуј ствари на тај начин. Знам какво и колико срање је направио, али јеботе... Шта би ми без њега? Он је јебени уникат!

Не знам шта би ви, али знам шта би ја... и модови који су морали да исправљају његова срања. Можда се некад и наканем да испричам целу причу око тога што је направио.

Dankane, priznaj da bi me jeb'o. Mnogo sam ti HOT :)))

Arno Danijel

Kakav referendum, mačići.

Mače, da se nisi uvredio? Hoćemo da zaključamo temu? :)

Nisam mislio na žene, mislio sam više na to, kao karakternu osobinu.

Miran pekky! Ko hejtuje Gagu? Ko? Eto, pre neki dan sam se divio njenom plastičnom nosu.

Arno Danijel

Kakav referendum, mačići.

Није то референдум. Ја сам увек на страни банованих. И са ћалетом се напичкараш, неко се и побије, па после 20 дана опет ручаш с њим и нико те не изопшти из породице. И кад украдеш кола, и кад те уфате с гудром, и кад запалиш Дом Културе(не желите да знате за ово). Тако да ако је ово једна секта или породица, ја сам увек за то да се ти бановани врате. А и Нови завет нам наређује да тако нешто урадимо :)

Hriscanski je prastati:)) A zna se da smo svi ovde dobri hriscani:)

pekky
Whatever...

Da li je zaista moguce da tebe nesto pecne ili da ti dusa zakrvari malo kada neko pljuje Gagu?!

Пеки, ја знам целу причу, али опет јебига... Људи греше, људи праштају, шта знам...

Муне, носим розе доњи веш. Мрњауууууу....