Prijava

Већина популације у данашње време део слободног времена посвети гледању телевизије.
Тамо се свакако можемо нагледати разних чуда,што грозних,што одличних.

Питање је заправо колико идеја за разне злочине су људи покупили са телевизије?

Да ли информације које добијамо са телевизије почињу да губе смисао,да ли су га икада имале? Колико вас заиста занима шта се дешава по вртићима у Америци?Да ли је потребно губити време на то?

Негде сам чула неку реченицу ''Све је више информација,све је мање смисла''

Какав је ваш суд о свему овоме? Имате ли га уопште?

Какав је ваш суд о свему овоме? Имате ли га уопште?

Nemam sud.
A TV ne gledam.

ne posedujem TV aparat

Nemam sud.
A TV ne gledam.

ne posedujem TV aparat

Koja je svrha ovakvih postova?

To je kul na vuki jericho, nisi znao?
Moj post na ovo Previše reklama i gluposti, nužno zlo koje moraš gledati da bi znao koje zlo ti se sprema u bliskoj budućnosti.

Naravno da gledam TV. Svaku noć me uspavljuje Toni Soprano, osim vikendom.

Hvala TV-u sto postoji.

Moj post na ovo Previše reklama i gluposti, nužno zlo koje moraš gledati da bi znao šta ti koje zlo ti se sprema u bliskoj budućnosti.

Гледаш ли и глупости или само вести и такозвани информативни програм?

Jericho, nemaš TV aparat? Kod tebe je onda svaku noć seljačka zabava.

Sto se tice patologije, ja sam siguran da je doprinos znacajan, ali naravno ne i presudan. Psihopate koje na televiziji konstantno gledaju izvestaje o drugim psihopatama ne samo sto dobijaju ideje, vec dobijaju i potvrdu da nisu usamljeni u svojim patoloskim razmisljanjima. Dobijanjem prostora u medijima, oni mogu traziti potvrdu svojih mizernih zivota u tome sto ce se o njima govoriti u medijima, to smo videli dosta puta. Ako nista drugo, setimo se Herostrata.

Ovaj drugi fenomen je jos zanimljiviji, to cu posebno analizirati, jer zahteva vise vremena i razmisljanje na temu.

Jericho, nemaš TV aparat? Kod tebe je onda svaku noć seljačka zabava.

Nisam rekao da nemam TV, mada televiziju pratim vrlo malo, jer se tako bolje osecam. Citirao sam druge autore koji su to naveli. Nazalost, nema ni seljacke zabave svaki dan, ne stize se.

Haha, znaš šta je seljačka zabava.

Psihopate koje na televiziji konstantno gledaju izvestaje o drugim psihopatama ne samo sto dobijaju ideje, vec dobijaju i potvrdu da nisu usamljeni u svojim patoloskim razmisljanjima.

Апсолутно се слажем.

Гледаш ли и глупости или само вести и такозвани информативни програм?

gledam i gluposti jer su mi 80% servirane(reklame uglavnom) a neke čisto mazohistički ali naravno ne uvek, iznerviram se uglavnom i gasim(političke emisije najčešće, neki akcioni jer ne mogu nekad na krv na nož s čoekom).
Rijaliti zvani Farma sam gledala prošle godine jer mi je jedna prijateljica koja je zamalo bila linčovana radeći na buvljaku od strane Bojanićevih fanova a ona bila za Macu i onda ajd da vidim da li je moguće da je dotle došlo, i da, moguće je, znači u cilju sociološkog istraživanja mada mi je tamo sve jasno al ajd da budem u toku s akterima trendova.
I naravno vrhunac mazohizma- emisije o domovinskom ratu na hrtovima.

Ja gledam serije, mojne da ste tolko kriticni.

? Имате ли га уопште?

Наравно да га имам. Био бих цурица да га немам. А плус је у функцији. И даље.

gledam i gluposti jer su mi 80% servirane(reklame uglavnom)

Да ли имамо обавезу да прихватимо све што нам је сервирано?