Prijava

@menijesamodosadno

TO!

Virtual znaš kako je, ljudi žude za takvim besmislenim raspravama.

Na Echoes je lik koji sredjuje opremu čačkao cry baby da je Gilmour krenuo sa probama sa tako specifičnim zvukom da je rešio da to ubaci u neku pesmu...igrom slučaja je to bio Echoes.....

Meni je samo krivo što se Gilmour povukao posle Rikove smrti tako da nam ostaje da slušamo pozera Watersa (ja znam da neću) ali verovatno ima fanova koji bi otišli da ga čuju...

Ali jedno stoji,da niko od njih kao solo umetnik (sa svojim pesmama) nikada nije izašao iz senke PF

Jel ste culi da u aprilu kao deo the wall turneje, Waters imati koncert u Zagrebu.
Ima lypsinca i matrica, al koga briga kada je stvarno kul.
Bice kao raniji the wall koncerti, sa zidom koji se gradi, samo sto je akcenat na videe koji se projektu na zid.
Za razliku od ranijih koncerta, vise nema ozloglasenog screensyncinga, i ima vise animacija, pa zato izgleda kulje.
http://www.youtube.com/watch?v=EfKSUvTFXAQ

Ali jedno stoji,da niko od njih kao solo umetnik (sa svojim pesmama) nikada nije izašao iz senke PF

Zbog toga ne treba razdvajati stvari jer su oni bili jedan savrsen ... ne tim, ne bend vec muzicki organizam.

Izgleda da isto mislimo, ali ponekad razlicito govorimo.

Elem, od Flojda je ostalo to sto jeste. Vrajta nema vise, Mason je uvek bio zamenljiv, Gilmor je debelo omatorio, a Vaters ima jos malo energije da mladje generacije uputi u cari PF. Verovatno i njegovo batrganje nece jos dugo.

Gilmour me je oduševio sa Barn Jam svirkama sa mejsonom,to je zvučalo baš kao stari Floyd....

Waters, ubjedljivo...

Jedan je dao definiciju, drugi je u primer ubacio dobar fazon. I nastala je strava definicija, da se tako, vukajlijaski, izrazim.
Fazon bez definicije, kao ni Dejvid bez Rodzera, ne ide.
Tako isto i definicija bez tog jednog fazona koji ce te ubosti naterati te da das definiciji plus, ne moze, jer ce utonuti u more definicija.
Mogu da budem pesnik u picku materinu, kako sam poceo da se izrazavam.

Filozofe, šta ti bi pa kopaš teme o pinku flojdu? :)
ako ćemo realno, Rick Wright je srce i duša flojda.

@menijesamodosadno
Navukli ga ja i ortak prekjuče :D

Glupo je pitanje, al stvarno, kao porediti Ćavija i Inijestu, Novickog i Neša, ne ide jedno bez drugog ( ok, ovo za Novickog i Neša sam lupio, al se sećam kako su se žmureći dodavali)

znaci votrs je pisao tekstove a gilmor svirao. voters je gvardiola, a ovaj je mesi.

voters je ćavi, a ovaj je mesi. p'da :D

beret je ronaldinjo, mnogo se taj zajebavao... igr'o za raju, zanemariv'o taktiku...