Prijava

a nemoj bre...neću da budem Krivi Stojko..ako baš mora da se menja ja bih da se zovem nekako japanski...Šipu Rac na primer...ako može...

Može, al da se pozove jedan kauboj na krštenje!

jebote ovaj se ladno zove stgatimig znaci ne vegujem. moggo je malo manje slova G u imenu da bude

Onaj sa čmičkom na oku! Ako ga ne nađeš, ništa od male crnke, Stratimire!

Milane, zasto me niki nece? A ja vaka lepa, crnam vedje santimetar, brkovi tri santimetra...sve imam!

labo, već sam ti odgovorio. Naći ćeš i dunućeš i opalićeš! Aj uzdravlje!

će ga nađem..a el treba šešir da ima kaubojski?..i el smeta ako je peder?...ti kauboji svi pederi...

Mohraš mu pljunut u kahvu Enehrgijo, i ubahcit mu dlahčcu othkinutu sa svog tijela!

ЕНЕГГИА БГАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Je l' od brci da cupkam il' od neko drugo mesto?

Hvala labo.
Energija, ti izaberi odakle.
Dušane, hvala što si mi rekao za ovu nesrećnicu što tvrdi da je vlasnica Sunca. Sad ću da bačim jednu kletvu na tu grešnicu!

Milaneeee pomagaaj. Neko je bacio kletvu na moj kompjuter. Na ekranu se stalno pojavljuje ogromna kita koja mi maše, izaziva, provocira. Evo i sad je tu. Heelp.

Dok Milan ne dođe, moj ti je savet da ugasiš ČetRulet.

Da church, može tako, ali moj savet glasi: izvadi lastiš iz gaća, veži oko vrata i udari glavom tri puta u monitor. Kita će nestati!

Hehe imam bolju ideju, daj savet, ne pitam šta košta, kako da je SKINEM sa ekrana?

Marinkice, već sam ti odgovorio! Ommmmm!

Ma mislim da je "oživim", kapiraš?

Au! Al si ih tresnula, pravo u lice!