Prijava

Mislim na one lude likove koje svi znamo .....a slabo smo upoznati sa njihovim biografijama.....
Pišite šta znate o njima!!!!

Mozda zeli da se nasmeje covek? Ja zato lepo pitam zasto, koja je poenta toga.

Ne ozbiljan sam .....Mislim na likove kao sto su Bitumenko, Smrda, Piksi.....

Video sam Bitumenka na TV-u u onom prihvatilistu na Vozdovcu...pričali su o njemu ,al' sam video samo kraj......lik ima Nemačko drzavljanstvo...tmao mu je cela porodica...a on se ovde vuce po ulicama sa kesom lepka....

Ja znam jednog kod Cvetka, gadja prolaznike fekalijama dok ga ne izbiju.

Pjer88, hajde prvo ti da nas malo upoznaš sa njima, pa će se valjda neko i nadovezati.
Evo, mene zanima, ali sticajem okolnosti ne mogu da doprinesem temi.

Пребачено у ''Регионално''.
Пуфнице, стварно, опусти се.
Човека занима и шта сад?

Što moraju beogradski klošari, svako svoje beskućnike ima.

@aurora pisi i o lokalnim.... :D

Subotica, čovek znan kao Isus. Tako ga zovu jer fura takvo oblačenje. Voli pojesti, popiti, nije gadljiv na pare, uglavnom bos hoda dok god može tj.dok sneg ne udari.
ajd sad vi dalje

Ај да пробам да се одазовем...

Има код мене у крају (лева обала) неки клошар, зову га Свети Илија или Пророк. Једино што знам о њему је да је алкос и да је прсо ко лајсна. Пре сам га често виђао како се моли испред Пекабете или контејнера, како проповеда о пропасти света док мртав пијан покушава да пређе преко улице, како се жучно свађа са степеништем на аутобуској станици и тако даље. Чуо сам да су га једном неке локалне барабе стрпале у контејнер и завариле поклопац, али не знам колико је то тачно. Нисам га видео годинама, не знам шта је са њим, али био је кул лик. Ортаци и ја смо понекад циркали пивчугу са њим испред киоска.

@Jogurt jel lik iz BG-a? Ako jeste vidjam ga stalno.....u troli ili 95-ici....nosi neku vrstu mantije...ima kst uvek u ruci.....a ako nije iz Bg-a mozda se preselio u Beograd....

Ima par njih svi liče medjusobno....imaju duge brade...nose kese pune smeća....debeli,smrde....al' nisu nikad za interakciju sa drugima......ja sam blejao sa Vidom (Bitumenkom pre par godina), i jednim propalim slikarom...zove se Neša....on je malo naporan......lik je na pajdu...

Пјер, јесте из БГ-а, из Крњаче је.

Такође код мене у крају, у Крњачи, има неки Срђан, познат и као Убица. Има га по целом Београду, вероватно сте га видели. Матор је, дебео, има дугу, седу, прљаву браду и исту такву зурку, проклето смрди и стално носи неку флекаву мајицу. Чуо сам да је лик био скроз нормалан све док га нису послали на ратиште '91, ваљда у Хрватску. То га је начело. Пар година након што се вратио, неки ликови из краја су га наложили да рокне неку ликушу због неког кеша, наследства, не знам тачно. Е, након тога је он отишо у курац. Био је ваљда и у лудари и у затвору неко време, па су га пустили. Имао је обичај да људима стоји испред куће, сатима, потпуно непомичан, без и једне речи, буквално. То је трајало пар година, а онда је престао да узима лекове. Сад га виђам свако јутро на штајги, мислим да лик трипује да је Младић или тако нешто. Нон-стоп прича сам са собом, углавном војничким жаргоном, како „треба истребити балијски шљам” и разне друге глупости, затим благосиља аутобусе кад стану на станицу и тако даље. У сваком случају, за њега се рат никада није завршио.

Jbt Jogurte taj tvoj je depresija teška i pročitati.

Знам, Аурора, ал тако је како је...

E , Ubica je taj na koga mislim....sa mantijom....i krstom....
Dosta likova koji su prsli i muvaju se po gradu su očigledno takvi zbog rata....njih niko ne pominje na TV-u, ono vijetnamski sindrom i ostale fore......
Rat je izgleda ostavio dosta prsotina za sobom....

Ima takvih i Kućnika a ne samo beskućnika, jebem li ga. Dajte neke s provalama, blentave, nisu oni svi ni blesavi samo su jebiga siromašni i alhosi uglavnom.

Ja bas mislim da su takvi jer su prsli..... :D

Vido(Bitumenko) kazu da je isto prso zbog rata....ima bradu uvoštenu lepkom....nosi dečije majice i dukseve sa likovima iz crtaća....lik je dobrocudan .... duva lepak od kad znam za sebe......pije pivo...ma sve pije...jednom sam ga video sa roza tečnošću u flaši...nemam predstavu šta je tad pio :D Užasno je visok,poguren....isao je bos i leti i zimu...i izgleda da su mu otpala stopala ove zime....bas je tuga....

U Zrenjaninu sam video lika po kojem je kako kažu snimljen Hadersfild...al' on nije klošar ....jebiga samo je šizofreničar....