Prijava

Ако одем у прошлост, и згазим бубу, те се због тога ни не родим, како сам онда као нерођен успео да загазим бубу ако нисам постојао?

Јел има неко неку паметну идеју на ово питање?

Circulus vitiosus?

ako odes u proslost i zguzis bubu sta ce da se rodi, to mene zanima

@Jericho

Па зар круг не престаје у моменту гажења бубе?

Ај колико толико без офа :)

pa zar jebena buba nema pandanska tvrda krila koja joj obezbeđuju da ne rikne, i nije li pandanski da gaziš bubu ako već imaš samo jedan život, i ne igraš li igrice previše lolololo

Kako gaženje bube utice na tvoje radjanje?Šta tvoj stari vidi bubu i ono pomisli odo jebavat' nešto...

Ово је настало од читања :)

И прошири теорију! :)

Ovo je tema poput one "Kokoš ili jaje" koje izbegavam zato što se uvučem i odjednom shvatim da je 6 ujutro tako da manite se ćorava posla i forumišite o nečemu pametnom. Represija ne možeš guzit i imat decu, moraš pičkarat i imat decu lolololo

Ovo je tema poput one "Kokoš ili jaje" koje izbegavam zato što se uvučem i odjednom shvatim da je 6 ujutro tako da manite se ćorava posla i forumišite o nečemu pametnom. Represija ne možeš guzit i imat decu, moraš pičkarat i imat decu lolololo

SveLol :)

Ok LOL nego kakva je veza izmedju buba i njave?

Kako gaženje bube utice na tvoje radjanje?Šta tvoj stari vidi bubu i ono pomisli odo guzit nešto...

Промена историјског следа догађаја. Мож да буде и убити диносауруса. Тотална ситница.

tema kokos ili jaje i ima smisla, ovo je tema sta bi bilo kad bi bilo. šbb kbb. e kako se bese zove ona emisija sa sbb kbb, onaj golub koji govori i nosi neka pisma? to je nekad bilo interesantno.

u glavnom ako se vratis u proslost i zgazis bubu ne znam dal ces ti da postojis al buba nece sigurno

Evo još samo ovo ću da kažem i više se ne uplićem:
Odeš u prošlost, zgaziš bubu, ta buba ne otkotrlja govno, koje neko ne zgazi i ne oplodi se seme bukve zasađeno na tom mestu tokom radne akcije, tvoj ćale i tvoja keva odluče da odu na livadu da se jebavaju, ali nema bukve na koju bi se naslonili i odustanu pa se ti nikada ne rodiš zato što te ćale izdrka to popodne jer nije ševio na polju. TetraLol

Паралелни универзуми.

Evo nešto što me je naučio veliki filozof, Tranks. Veli on, da ima meleonče paralelnih stvarnosti i vremenskih linija. I zgaziš li ti tu bubicu, sve je kul u tvojoj stvarnosti i tvojoj vremenskoj liniji, ali ćeš stvorit novu u kojoj će opisane promjene biti stvarnost, a ne samo hipoteza. Sasvim je moguće da se to i desilo u jednom od tih ' paralelnih ' .

L0L

Evo još samo ovo ću da kažem i više se ne uplićem:
Odeš u prošlost, zgaziš bubu, ta buba ne otkotrlja govno, koje neko ne zgazi i ne oplodi se seme bukve zasađeno na tom mestu tokom radne akcije, tvoj ćale i tvoja keva odluče da odu na livadu da se jebavaju, ali nema bukve na koju bi se naslonili i odustanu pa se ti nikada ne rodiš zato što te ćale izdrka to popodne jer nije ševio na polju. TetraLol

izbegavam zato što se uvučem i odjednom shvatim da je 6 ujutro

Ja mislim da ćeš ti ipak da loluješ do 6ice :)

Prelol pandaski!

Vidiš, ako ti zgaziš tu bubu, ti automatski time promeniš lavinu događaja. Jer, možda je ta buba bila toliko gadna, da je uplašila neku devojku ili ženu koja je, videvši je tako odvratnu, zavrištala iz sveg glasa. Taj glas je možda uticao na nekog ancient snajperistu koji je time bio iziritiran, te je svoju strelu umesto u nekog vojskovođu poslao u glavu ili grudi nekog drugog, možda baš tvog pretka. Zajeb, u svakom slučaju.

Управо то! Ако нема мог претка, нема ни мене. Ко је онда згазио бубу?

za sve su krivi albanski četnički komunisti

Paralelni univerzumi su "najprihvatljiviji odgovor" na ovu protivrečnost.

Evo nešto što me je naučio veliki filozof, Tranks. Veli on, da ima meleonče paralelnih stvarnosti i vremenskih linija. I zgaziš li ti tu bubicu, sve je kul u tvojoj stvarnosti i tvojoj vremenskoj liniji, ali ćeš stvorit novu u kojoj će opisane promjene biti stvarnost, a ne samo hipoteza. Sasvim je moguće da se to i desilo u jednom od tih ' paralelnih ' .

Мултиверзум? Али ако сам пореметио простор-време, да ли то значи да нећу моћи да се врнем у нормално време, јер је оно престало да постоји, а ја сам доошао из неког другог времена тј оног које не постоји. И колико година имам у том случају, 0 или колико сам имао у тренутку доласка у старије доба?

Šejpšifteri?

Можда. Одакле они потичу? :)