Prijava

Да ли сматрате да је облачење у складу са оним што слушате потпуна будалаштина,или вас сасвим брига шта други мисле,па сте спремни да трпите зарад ,,моде''?
Или умете да спојите лепо и корисно,па се и облачите као што слушате и не трпите због моде?
Ево,нпр,ко би рекао да ја слушам талме,а носим ваку обућу?
IMGhttp://i51.tinypic.com/htigk7.jpg/IMG

Брате, опери патике, немој бити свиња. :)

Фуј. Прелоше.

Slavk0
То је последица шутке на вањском простору :))

Ja se nadam da ti ovo nisu patike za grad:)
Za lopatanje i fizikalisanje mož da prođe

Ja isto slušam talme, ali se nosim onako normalno, bar ja mislim... Ne nosim vala D&G uske crne majice i kajle, ali jebiga :D
Imam 4 para starki, i sasvim normalnu odjeću, a još mi je ostao uticaj od košarke valjda, mada volim inače da nosim široke stvari :)
Trenerke volim jer mi je banja kad ih obučem, lagano....
Imam majicu Mejdena i baš je volim, ali to je jedina majica nekog metal benda koju imam :)

Будалаштина? Може бити ако се оде предалеко у покушају да се задовољи титула тр00 (како већ) поклоника те и те субкултуре. Последица овог друштвеног паразита или само стереотипа је у томе што су поједини комади одеће углавном схватани као основно и једино обележје за одређену субкултуру и наилазе на неодобравање ако су ВАН те и те субкултуре. Мислим да би баш мартинке могле да прођу као пример. Носиш мартинке, а ниси металац? Та како то? Па лако - свиђају ми се мартинке као такве, није их ни Доктор Мартенс правио за металце. Друга ствар је што се може десити да обучете нешто што припада одређеној субкултури и да ни криви ни дужни изазовете неку сасвим шесту реакцију код људи који тако ограничено гледају на то што се обукли.

Lepe su ti patike, samo ih malo plakni.

Bitno je samo da se izgleda pristojno. Muziku slušam za sebe, zbog sopstvenog uživanja, nemam potrebe da to prezentujem nekom.
Ipak, mrzim kad se neko džigljav utegne u S majicu iz 6. razreda. Još je i roze. Pu!

Па лако - свиђају ми се мартинке као такве, није их ни Доктор Мартенс правио за металце.

Amin

smarko starke i basket? jesi ti raskrstio sa skolom ...? fizicko?

huh.
Da.
Po stilu oblacenja mozemo razaznati koju muziku slusa da li je normalan ili retard.
Npr mi likovi koj islusamo House,Tehno Electro club Volimo da se opusteno oblacimo.

dok oni metalci martinke vole da furaju obavezno uz majicu slayer i crne pantalone. sa nekim lancima od kera.

Goticari
Kozne jase,martinke devojke crne 'aljine itd itd
skejter Skejterke Pantalone majice i dukseve XXXXXXL
tako da... ja sam za.

Budalaština. Apsolutna.

CITAT Npr mi likovi koj islusamo House,Tehno Electro club Volimo da se opusteno oblacimo.

sta mu dodje ovo Tehno Electro club joj boze

House hmm...
inna-Hot
Techno i electro veoma slicni ali nisu razlika u brzini zvuka
tehno he's a pirate (tiesto)
Electro DjBl3nd bilo koji miks.
Club otprilike isto kao house ali sa slabijom brzinom i tempom.

Па лако - свиђају ми се мартинке као такве, није их ни Доктор Мартенс правио за металце.

Исто као што ни старке нису прављене за металце. Мада,некако ми је гушт када их обујем,јер сам их за 6 година толико разглавио да ме не жуљају.

Пази,једини метал ајтем који баш волим да носим је горњак с пришивачима и мајица с логом бенда,а све друго ми је потпуно небитно.

Мада,свако носи онако како му се прохте тог момента.

(и да,опрао сам патике,сад их носим на факс :Р)

smarko starke i basket? jesi ti raskrstio sa skolom ...? fizicko?

Pajko, to što volim sport i slušam metal nema nikakve veze... Samo volim razne stvari... Raskrstio sam ja davno sa školom....
Starke su uticaj roka možda, ali ih inače volim, ništa čudno... Košarku isto tako volim....

Nije mi jasno što ti je čudno tu?

(и да,опрао сам патике,сад их носим на факс :Р)

Je li ko te jurio kroz njivu ?

daj koji si ti pacijent kakav bre club kakav elektro,vi koji mislite da se razumete u mjuzu napravite od jednog sranja 100 pravaca, jos samo na temu da dodam da ovi sto slusaju klub prepoznaju se jer nose nekakvu mocugu a ovi elektro najverovatnije neku od sijaset stvari iz sveta elektrotehnike