Prijava

Никад се нисам облачио као металац, никад и нећу, наравно, мада себе више дефинишем као неког рокера, никако као металца. Старке редовно носим зато што су ми удобне и једноставне за одржавање. Имам једну једину мајицу са принтом (РАТМ), али високог квалитета (купљена мајица посебно, па ношено на штампање), кошуље имам чини ми се комада два, фармерке доле су једине прихватљиве за јавност.

Што се тиче осталог, наравно да нећу баскет и фудбал да играм у старкама, имам патике за то, наравно да у сред лета нећу да облачим неке ципелетине или панталоне на плус 40.

Дакле, углавном се слажем са Смарком.

Je li ko te jurio kroz njivu ?

Није,то је од шутке блатњаво :))
И да,молим вас да бар овде не скрећете с теме толико.

Ja volim da nosim karirane košulje. To mi je široko, opušteno.

Ja prvenstveno slušam metal. A oblačenje. Nosim majice sa natpisima(one sa travom, bendovima, raznim sranjima), crni duks, najobičniji, vojne čizme ili skejterke(najudobnije su) i maskirne ili šire farmerke. Nosam šta mi odgovara i u čem' se osećam dobro. Čizme jako volim, ali martinke nikako.

1. daj koji si ti pacijent
2.kakav bre club kakav elektro,vi koji mislite da se razumete u mjuzu napravite od jednog sranja 100 pravaca,
3. jos samo na temu da dodam da ovi sto slusaju klub prepoznaju se jer nose nekakvu mocugu a ovi elektro najverovatnije neku od sijaset stvari iz sveta elektrotehnike

1. nije to ništa video sam i veće od sebe.
2.Ne pravimo mi ništa sve je to razlika u BPM odnosno Brzini ritma muzike
isto kao što Željearci imaju Death metal,Punk,heavy itd itd.
Tako i ovde Dubstep,electro,dark electro,Trance.
3. Lulz nema to nikakve veze
Šta ja sad što forsiram Electro Vucaram sa sobom Hidronički Kolajder sa sve džojstikom?
daj molim te.

Што се тиче осталог, наравно да нећу баскет и фудбал да играм у старкама, имам патике за то, наравно да у сред лета нећу да облачим неке ципелетине или панталоне на плус 40.

Amin...

Ja volim da nosi karirane košulje. To mi je široko, opušteno.

Тај рад брате, носиш шта ти је удобно.

E imam i ja jednu kariranu košulju, nju često nosim.... a i dobro ide uz drap starke :D

Па,ето,ја најволијем обичне дуксове,јер шуљу треба дуго закопчавати.

Često tokom toplih dana nosim farmerke, starke, majcu i teksas košulju. Takav je moj stil.

e da to je razlika u rpm 100% ja pustim plocu kridensa a ti neki elektro najverovatnije se tvoja brze okrece...

sta se brze okrece electro ili club?:)))

Па,ето,ја најволијем обичне дуксове,јер шуљу треба дуго закопчавати.

Jes' vala. Ja imam krša dukseva, ali onih par crnih, bez ičega, su mi najkulji. :)

Па,ето,ја најволијем обичне дуксове,јер шуљу треба дуго закопчавати.

e i ja :)
mada košulju nosim onako kad nije prehladno, jer je ova tanka, a i ne zakopčavam je...

Po stilu oblacenja mozemo razaznati koju muziku slusa da li je normalan ili retard.

Ne baš.

@pajko
eljektro
imao sam negde Listu svakog muzickog pravca i njegovu brzinu.

ali onih par crnih, bez ičega, su mi najkulji

Е,ја само такве и имам. Додуше,нису сви црни,али не волим ознаке на дуксовима.
Једини талме дукс који имам је Моторхед,који ми је посебно драг,јер се растеглио,па ми је још удобнији него пре.

E da kupio sam one žute kanađanke skoro. Napolju 0 C a meni se stopala kuvaju. Predobra zimska obuća.

Evo nalećeh da je defka baš predložena za naslovnu od strane nekoga...
http://vukajlija.com/ril-vs-fejk/95936

@ Wh!te

jel ti to pominjes "club" kao posebni muzicki pravac ?

ti ladno delis muziku po BPM-u? sta ako ja vrtim neki elektro na 140? jel to onda po tebi postaje trance ili mozda dub-break-deep-trip-schranz-etno-house ? >_>

dub-break-deep-trip-schranz-etno-house ?

Je l' se to maže na 'leba? o.O