Prijava

mylyca

То само деца раде, облаче се у складу с музичким укусом, слушају Колибри и облаче се ко деца.

Reče nam Bridžit d midžit :)))

Шта ош, ев управо ми сад тутњи из звучника 'шума блиста, шума пева' :)

Reče nam Bridžit d midžit :)))

HAHAHAHAHHAHA. Ne znam zasto, ali sam se smejao k'o lud za ovo.

paracinacusvedske

# jana
Istina, slazem se sa Dubom. Najbolji primer koji znam je... pa, ovaj, sam ja. Moju kosu nikada ne ostavljam da se masti. Regenratori, hranljivi samponi i ostala sranja. Pranje svaki dan, naravno... Sta imas da kazes na to sestro?

http://www.emo-styles.com/wp-content/uploads/2008/07/blonde-emo-hair-boys-330x439.jpg

Фураш овај фазон? Чујем да је то популарно сад у Шведске.

Еди, да си ме видео, знао би и не би се смејао мом хендикепу.

Sto?
Kako izgledas?

HAHAHAHAHHAHA. Ne znam zasto, ali sam se smejao k'o lud za ovo.

Možda zato što je smešno? :)))

Milica se oblaci ko da slusa grand a kaze da ne slusa to

Kad si sise tetovirala, crna Mylyce...? :)))

Črča je pobedila :)))

Možda zato što je smešno? :)))

Jeste smesno, ali nisam ni znao da je niska. (mogao sam da skontam)

Кад сам рекла да не слушам гранд? Морала сам мумуне да му га дам мало по сисама, дугосилазни акценат :)

Фураш овај фазон? Чујем да је то популарно сад у Шведске.

emosi su najkuliji,vidi se da ti nemaš pojma.

Ja bih se oblačio kao Ipče da imam pare.

Dub

emosi su najkuliji,vidi se da ti nemaš pojma.

Нисам рек'о да нису, само питам момка је л' фура фазон. Мада и нису емоси кул, емошкиње су кул.

Jes, u pravu si, ja nemam pojma, emoškinje su najkulije.

Skroz je kul kad se neko obuce u skladu sa onim sto slusa. Bez preterivanja naravno.
Jednom sam sa majicom Sex Pistolsa otiso kod profesorice(starija zena) na konsultacije, buljila je u mene ko da vidi Sida ili Rotena licno (ne daj boze, riknula bi).

E'o da se i ja ubacim u razgovor. Nosim majce i dukseve svih boja (osim roze, ali gotivim ljubičastu), duksevi obavezno moraju da budu sa kapuljačom. Snabdevač: pijaca. Obične farke iz butika za 'iljadu ipo dinara, i Adidas Superstar II ili skejterke. U tome se osećam najudobnije. Skoro sam se ošišao na ćelavo a imao sam kosu do po ledja, i to sam uradio baš zbog toga da me ljudi ne mogu lako etiketirati. Inače slušam raznorazne core-ove, math metal takodje poznat kao djent, dubstep, dnb, rave, house... Smatram da je okej oblačiti se u skladu sa onim štp slušaš sve dok obični ljudi ne počnu da te krišom posmatraju dok ideš ulicom.