Prijava

Nego Džimi, jesi proverio čiji je dupli?

A je l' si probao da sam sebi popusis? Da li te to pali?

e ovde samo fali neki lik da odvali

ON jebe!

Ispod dopisano.
Svoje projekcije!

па и јесте некако дупли, у сваком случају... :))

Sto nam ne kazes koliko godina imas? Reci nam i nesto o svojim iskustvima da decacima i devojcicama. Jebiga, ne zameri ovima koji se sprdaju- ne znaju sta cine.

Druže, ti si peder.

Čekaj, dal se pališ samo vizuelno, il ispuštaš i neke krike na tim proekcijama?

Ослабио ми ЈТУ сенс, тек сам сад провалио да је ово он.

A zašto ti fino ne pokušaš opaliti ogledalo, zatim se onako kvalitetno iskasapiš i rikneš od krvarenja.
Bićeš poznat imati stranicu u novinama i nećeš se brinuti ni za tehnologiju, ni kako će ljudi da te prihvate u društvu,... jednom riječju biće ti super kada umreš.

Jel drkaš i na svoju astralnu projekciju?

а ако имаш буразера, оно личите, или личиш на ћалета, јел и на њих...?

Više volim crno od Eurokrema nego bijelo od Eurokrema. Da li sam ja normalan? Autoseksualci stop.

Ja mislim da je ovo trol ili dupli nalog. Ne verujem da je stvarno...to sto kaze.

Fejspalmovao sam se jedno desetak puta. Sad fejzbuk turio na neku temu link od ove.

I tad ja shvatih da sam normalan.

Ti si dečko budala, idi bre u Lazu.

EDIT : Modulatori, zbog ovog "budala" nemo' opet da me banujete, odlež'o sam svoje. Upotrebio bih ja i teže nešto, al' dobro.

reče NEČIJI dupli nalog....

AngraMaina
auto nije jtu!

Angra, kada tako SILOVITO braniš da ovaj pajser nije JTU, da nisi ti slučajno?

Ali sam se komir'o na ovo kad sam pročit'o. :D

Тада сам први пут чуо за нешто што се зове кућа огледала! Небеса су се надамном отворила, суза радосница потече ми низ образ

Leg'o sam, mrtav. :D

Bio neki japanac što je crtao stripove... I on je bio ovako lud.. te autoseksualac, te peder ita... Bio je posvećen svom telu, hteo je da ga dovede do savršenstva, pa je bildovao stalno...
Maštao je o izdefinisanim muškim telima, koja su iskasapljena katanom, krv na sve strane itd..
Sve dok jednog dana nije prešao na sledeći stadijum seksualnosti, i postao KamionSeksualac ! Tad je popizdeo, javio mu se glas koji mu je rekao da se SAMOUBIJE, i poslušao.
Ne sećam se kako se zvao, a nisam nikad ni znao kako mu se zovu te mange.

NE ZNAM ZAŠTO SAM OVO REKA0, ALI NE MOŽE DA ŠKODI !
Siguran sam da bi u Japanu postao ZVEZDA :)