Prijava

Aman, ljudi, fudbal je bizMis. Danas ga ne igraju igrači. Danas fudbal igraju uprave.

Bio je i Mateus u Partizanu. EJ, MATEUS! LOTAR GLAVOM I BRADOM! Napravio renesansu. Igdje ode Lotar? ZAŠTO ode Lotar?

Pižon. Pižon izmislio fudbal za kompletnu ligu. Izmislio. Igračina. Čitav svijet zna za Pižona. Dođe na klupu i ode. Ništa nije napravio. Za 6 mjeseci (ne znam tačno, al' karaikiram ukupni period treniranja). Šta se može uraditi za godinu dana? Ej! Pa bokser koji se sprema za titulu samo trči po stadionu godinu dana.

Drugarski vam kažem da u Zvezdi ne valja uprava. Ferguson sutra da dođe i sjedne vam na klupu neće ništa napraviti sve dok su vam ona goveda predsjednici i sve dok pišu izjave.

Kao dijete sam farbao kosu da budem žut...
Zavolio sam ga nakon golčine UAE-u na SP 1990..
Kasnije sam vidio onu golčinu Pandureviću...pa sam oplakao od smijeha....
Zbog njega , Zvezda je drugi klub od četiri za koje navijam..
Nikada se nije odrekao Zvezde, Ni u ratu!!!
Dinamo je dva puta odveo u ligu prvaka...
Mag,umjetnik,poeta...

Ž U T I.....

био један данканов постер за њуфра... ето ти сад...

био један данканов постер за њуфра... ето ти сад...

Ajde molim te uzmi postavi se na njegovo mesto.Ti si jel,sportista,uradis nesto iznad proseka,iznad ocekivanog,svi te bacaju u nebesa,pozove te Tadic da ti cestita,uruci poklon(a ti radikal lupam),jel bi odbio!?

Pa finu će debitantsku polu-sezonu da ima. Tri utakmice protiv nas. Ima da ga izujemo iz "Udarnik" čarapa.

Ljudi, aj da se manemo na forumu prepucavanja čiji klub ima veći kurac. Samo realno.

E do jaja,izucete ga,bas sam se nasmejao,evo komentar ide u omiljene odma'...Kakvi ste carevi,divim vam se.Lepo covek rekao,nemojte da spemujete,nemojte da smarate,ali ne...Otvorite temu Partizan,pisite tamo,imas eno temu Partizan u LS,pisi decko tamo,ne moras svuda da turas nos...

realno, ja sam ZA... kakav god da je, sigurno je bolji od Kristića. I samo da izbaci te defanzivne vezne, pun mi ih je više... Koj' će nam ku*ac više taj Savio?! Šutnuo par frljoka, ubo slučajno, i sad neki igrač... Golo govno. Kadu isto, nema taj osećaj za prostor, za lepu asistenciju. Isah na tu poziciju (Saviovu), i formacija 4(Mikić, Adi, Vilota i Tošić)-1 (Isah)-3 (Koroman, Milovanović, Evandro i Vešović) -2 (Kaluđerović i Trifunović) pa gde bi nam kraj bio? em bi bili najofanzivniji tim u novijoj fudbalskoj istoriji Srbije, em bi igrali bar 4 puta lepši fudbal, a ako baš i mora da bude nus-pojava (po koji šut više protivničkih igrača, zbog formacije), jebeš ga, i Stameni malo da se aktivira... kad bi ovaj evandro zaigrao kao pre 4 godine kada je bio mlada nada Brazila, pa gde bi nam kraj bio? Možda bi bilo dobro još jedno pojačanje na levom beku, taman od para koje će uzeti za Ninkova, da ne gledam više bizone Ignjatijevića i Tošića... I Perović nije dostojan Zvezde (ovo znam iz više izvora, jer je on iz Kg-a). Sviđa mi se što se Jeftić polako prilagođava, mada ni on nije adekvatna zamena Kaluđeroviću i Trifunoviću... Još jedan prosečan (ili mladi, talentovan) špic, i napad bi bio kompletan... A valjda će i ove naše smrde iz uprave imati bar toliko poštovanja prema Prosinečkom, da ga puste da odradi ono što je naumio... Pa kako bude...

Роберт Децембарски :)

Mi gore ne možemo od ovog što trenutno igramo :) Pa čak i takav Prosinečki, koji nema nekog trenerskog iskustva, može samo da nam bude plus. (ne mogu ni da zamislim da igramo bednije od ovoga).

Ako je upola dobar trener kao što je bio igrač, dobro nam se piše.

"Nanananananana Robert Prosinečki, Robert Prosinečki, Robert Prosinečki...." :)

Што се терена тиче, Роби би покварио стање једино кад би играчима рекао да се праве мртви.

Ne valja poređenje. I ja ovako glup mogu da vodim Braselonu bez problema.

Daj molim te, stvarno misliš da se Pep ništa ne pita tamo?

jedino sto mi se ne svidja sto ce onda Isah biti out,a decko igra srcem i to mi se svidja.

Srcem može da igra za Vinogradar iz Ledinaca, dečko nema minimum tehnike čak i za zadnjeg veznog, da ne pričamo da na meču 5 puta šutne na gol, a da lopta prođe nekih 10 metara od istog

Pižon. Pižon izmislio fudbal za kompletnu ligu. Izmislio. Igračina. Čitav svijet zna za Pižona. Dođe na klupu i ode. Ništa nije napravio.

Ništa? Sa onim timom i onom situacijom u klubu tada, on je uspeo da napravi kakat takav rezultat i bude ispred Partizana. Druga stvar što je pičkica i nijednom se nije usudio da igra iole ofanzivno.

i formacija 4(Mikić, Adi, Vilota i Tošić)

Daj bre, kakav crni Mikić? Pa jesi li ti gledao jednu Zvezdinu utakmicu u kojoj je on igrao? Ko njega gura ne znam, ali jedva čekam da mu vidim leđa.

Што се терена тиче, Роби би покварио стање једино кад би играчима рекао да се праве мртви.

Jedino to. Možda ne bi bilo ovako loše da Pižona nisu makli.
Nadam se samo da će Prosinečki imati koliko toliko slobode u upravljanju ekipom.

Хрват..................

Ма може он да буде и благо ретардирани орангутан са мозгом величине индијског ораха, докле год он освоји титулу, ја сам задовољан.

Хрват..................

Aplauz za opservaciju. :)

Ma sve dok se čoveku idioti iz uprave ne budu mešali u posao biće šanse da napravi nešto. Zapravo, bilo koga da postave na neko duže vreme da sprovede svoje ideje videla bi se korist.

У тој једној речи се крије хиљаду истина на тему хиљаду зашто и хиљаду зато........

Dobro. Reci jednu od hiljadu istina koja utiče na njegov posao.
Mateus je bio Švabo. I u riječi ima Švabo hiljadu istina i tema i.....

Титулу освајају играчи. Објективно, Партизан је много јачи. Мада се доста пита и лова, јер због Мишка јуниора Звезда има толико поена. Да се не лажемо, и Толе је мешао прсте,а ли не толико, јер је Партизан објективно јачи.

Сад, што Звезда има ретарде попут Лукића и Аџића (освајамо дуплу круну, са пар појачања (свих противника Звезде) типа Тошић или Короман) је главни проблем. Од свих појачања звезде у задње две године, само Калуђеровић и Ади знају нешто. Клубу у кризи треба искусан тренер са ауторитетом. Просинечки то нема, у биће још један у низу који је отеран због несклада жеље/могућности.

Звезда је објективно по квалитету и иза ОФКе и Воше, а рећи да ће таква узети дуплу круну (на фер) је глупост, и чисто распиривање немира.

Мада дође глупо да онај ретард Аџић прозива Партизан због Бобека, а вамо хвали Роберта, чисто око ниских страсти са српством.

Роберт је скроз ок по том питању, зато су га у шиканирали у Хрватској, макар сам тако чуо. Очито је да воли Звезду, али је зезнуто, јер долази у нестабилан клуб (капитен се мења због две грешке, тренери ко чарапе), и то јако, пред ултиматумом који се граничи са фантазијом (дупла круна, наравно под условом да не буде опције плава коверта), са слабим и тимом (Звезда нема колективну игру) и појединачим играчима (уз пар изузетака) и великим очекивањем навијача који дуго посте, плус мора да се бори са једним јако организованим Партизаном, који је и играчки јачи, тако да једном тренеру без искуства предстоји једно велико разочарење.

Јес да навијам за Партизан, али ми је пријатељ новинар који прати Звезду тако да сам доста добро упућен. Објективно нешто можете да урадите тек следеће сезоне, а и то можда. А Просинечког има да најурите ко многе друге, због нескалда тренутних могућности и очекивања.