Prijava

SVe na stranu, jel ima neko predlog koji će doneti to da većina definicija ima bar 40-ak ocena?

ја. да се мање одабраних дневно избацује. да буду више одабране а мање да их буде квантитативно

Čekaj malo. Kažete da će ljudi, ako pročitaju tri odabrane umesto šest, pomisliti: "U, malo mi je ovo, odoh ja da pročitam još pedeset definicija. Jebiga, da je bilo još par na naslovnoj, boleo bi me kurac za to, ovako me uhvatio neizdrž za čitanjem." To ne pije vodu.

Ako nešto odvlači ljude od definicija, to je ovaj forum, bez obzira na to što je smarački.

Edit: Što se mene tiče, ljude ne treba terati ni da čitaju ni da pišu ako ne žele. Za neku stimulaciju mi jedino pada na pamet da ova zmija bude i na dnu stranice kao i ranije što je bila, ali to neće imati bog zna kakav efekat. Meni se najviše sviđalo kada je u onoj prastaroj verziji sajta na dnu iskakala random definicija.

Ova Tetka dođe, kaže, ubode suštinu.

Čekaj malo. Kažete da će ljudi, ako pročitaju tri odabrane umesto šest, pomisliti: "U, malo mi je ovo, odoh ja da pročitam još pedeset definicija. Jebiga, da je bilo još par na naslovnoj, boleo bi me kurac za to, ovako me uhvatio neizdrž za čitanjem."

да, управо то мислим! и не мораш да ми персираш. мени је буквално тако, кад је била једна дневно, она деф дана, па нећу једну да читам. узмем или нове, па ако су нове срање, узмем деф дана од позади. кад се сморим баталим. овако стварно немам потребе, најозбиљније.

Čekaj malo. Kažete da će ljudi, ako pročitaju tri odabrane umesto šest, pomisliti: "U, malo mi je ovo, odoh ja da pročitam još pedeset definicija. Jebiga, da je bilo još par na naslovnoj, boleo bi me kurac za to, ovako me uhvatio neizdrž za čitanjem."

Da, jel su se svi ulenjili, mrzi ih da citaju i komentarisu i ocenjuju druge defke. Sada je svima lepo kada im neko servira dobre defke na naslovnu stranu. A sajt mi je nekako mrtav.

Smatrao bih se privilegovanim kada bih pisao najbolje što umem i bio najlošiji na sajtu! Onda bih zaista imao šta da čitam. Nisam fasciniran prdežom da ga ocenjujem u 1000 verzija. Ocenim samo ono što mi se dopada. Dobro, nešto mi i promakne, ali ćemo se sresti. Ono što vredi će isplivati. Možda ne danas ili sutra...

а што само оно што ти се допада? што не лупиш минус некад? проблем је што кад избациш дефку, ако је врх врхова, а ниси познати аутор чији профил појединци редовно посећују, за цео дан имаћеш однос од 14:0 отприлике, што је прилично смор, нарочито кад видиш да нека шит одабрана има 500:50

u pravu je ovaj leki, definitivno se plasira uzak vid humora na sajtu uz odredjena varnicenja odredjenih članova zbog čega vuka i dalje ima vrlo dobar kvalitet

Ja bih sada ovde napisao da jebem, al' zabranili pa neću.

A kvalitet je dobar kurac, al' je ipak bolji nego na većini drugih mesta. I to zahvaljujući malom broju autora, a ostali što se mene tiče mogu da ljavaju.

Pa dobro, naravno daje kvalitet kurac ali sad da ne bude da je sve tako crno pa moram malo i ja da jedem govana.

Treba srušiti server i aj u pičku materinu...

A ne, ako se sruši server nećemo imati gde da jebemo.

Dobro, neka jebačka sekcija ostane... Neće da rušimo server, rušimo samo foldere sa posterima!

E to može. Uvek sam za ukidanje postera.

leeksi
а што само оно што ти се допада ? што не лупиш минус некад?

Možda sam drugima postavio previsok kriterijum za jedan zabavni sajt. Možda viši nego sebi kad odlučim da postujem. Normalno, svi smo subjektivni. Pojedini tekstovi su autoru dovoljna kazna samim vim što su napisani. Zašto bih se na tome zadržavao?

Ево да се посерем одмах на прелдог за који сматрам да је морбидно ретардиран и да немва везе са мозгом.

Ćera zna da ga pretera i utera... pa napisah u prvom postu, jebemumiša:

PS: Ovo mi je inače prva otvorena tema ikada, pa imam malu tremu, tako da... ako sam glupost predložio odbijte mi na nedostataku iskustva;).

A i vi'š, kad bi se nekim čudom usvojio ovaj predlog, neki omladinac, neiskusni otvarač teme, novajlija sa virtuelnim mudima veličine bronzina, ne bi mog'o da ti iznaređa užu i dalju rodbinu isprovociran tvojim nekim eventualnim potprckujućim postom, ne bi mogao, jer ne bi mogao da otvori morbidno retardiranu temu na forumu koja nema veze sa mozgom.
Isto tako ZycloN bi prelazio mnogo manju kilometražu na sajtu jer tema za prijavljivanje autora koji vređaju možda tada ne bi ni postojala.

откачени, па кад већ протрошиш минут да прочиташ неко гоно, што не би потрошио још 0,2 секунде да лупиш минус, бар да не буде скроз протраћено драгоцено ти време. друго, тај аутор не капира нит га је блам нит му је казна то што је написао, ако има 13:5 оцену, већ напротив, похвала и подстрек да настави тако. а дугме за минус не би ни постојало кад би сви као ти размишљали...

A i vi'š, kad bi se nekim čudom usvojio ovaj predlog, neki omladinac, neiskusni otvarač teme, novajlija sa virtuelnim mudima veličine bronzina, ne bi mog'o da ti iznaređa užu i dalju rodbinu isprovociran tvojim nekim eventualnim potprckujućim postom, ne bi mogao, jer ne bi mogao da otvori morbidno retardiranu temu na forumu koja nema veze sa mozgom.
Isto tako ZycloN bi prelazio mnogo manju kilometražu na sajtu jer tema za prijavljivanje autora koji vređaju možda tada ne bi ni postojala.

Ауторе не вређам намерно, али теме које ми немају везе са мозгом да. А ако овај предлог прође само ћу рећи ЊТФ?ОМГ!ЛОЛ!.

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :-)

Па, добро... ти се осетиш увређеним чим видиш моје име, ал то је друга прича.