Prijava

Sta cini Kalinu gospodinom? Stvarno ispada da seres :D

Па сереш јебига, био Бодган прошле године. Нећемо се лагати, играо је као змај.

Фала на честиткама.

I ja cestitam, potpuno zasluzeno. Sportski pozz

Nije Bogdan bio gotivan ko Kalinić uopšte. Kalina nema tih izjava za suđenje i šta ti ja znam, nije toliko ostrašćen, gleda u svoje dvorište i dobro mu je. Zato je lik bog. Totalno ga boli kita dal se u partizanu jede rukama ili zlatnim kašikama.

Šta ne čini? Lik je otišao do svakog igrača Partizana na kraju tekme i pozdravio se sa svakim od njih. Svaka izjava koju je dao je maksimalno korektna i umerena. Muda pokazuje isključivo na terenu a ne kao pojedine pičke. U svakom momentu drži nivo čovek. Poštovanje.

pseto88
Insajd info: mwill namazao kitu najkvalitetnijom mascu koju je nasao kaze jebace ih

pre 4 sata

JEBI KARAJ PRDI

Brate, to što neko igra kao zmaj ga be čini gospodinom i bratom. Ponašanje na terenu i van njega ga čini.

Kalina, Mitar, Bobi, Gagi M sve ljudine i kadar za repku.
Van kategorije je Branko Lazić koji je moj brat i volim ga ko rođenog i od kako je Žigara otišao iz Zvezde on je taj koji mi vraća veru u srpski sport.

Па Тепић и Милосављевић су увек били коректни, ако се не варам. А и то "готиван" је баш ствар доживљаја, да је Богдан играо за нас, дизали бисмо га пиједестал.

Asu nas bili u prvoj cetvrtini, i onda izvadio Djenka palamar i krenuo po obrazima. Smradina dala 3 poena, bolje da je na pecanje otisao.

Moram Jovica da pohvalim, lepo je odigrao celu seriju.

Kriv ko u vrbi da je pravljen ali burazer
http://i.imgur.com/7Iz3K6R.jpg

Moram Jovica da pohvalim, lepo je odigrao celu seriju.

Да ли ме то очи варају? xDDD

gotivan je jer se sprda na svoj račun
gotivan je lik i toeto

Sada, posle sat i po euforije, osećam tugu što nismo usrali evroligu sa ulaskom u top 8. Mislim da smo komotno mogli samo da smo trun iskustva više imali, jebiga. U Kninu dogodine!

Cekaj blagoja aj ponovi post pls

Jovkara gadja sa 8 meteri