Prijava

IDEMO PO TREĆU ABA LIGU

#FMPDOSMRTI

Brate, da ne objašnjavam, al' stec, nije Bogdan takva glava. Bogdan mi je u solidnoj meri i antipatičan, nekako, nafurani klinjo iz blokova klasični, ložana obična.

A pazi, Tepara je preljubazna glava, i Milosavljević ist, lično, čak mi je i Mačvan gotivna glava, jest da je živac i da zna da bude kurton na terenu, ali nikada ne deluje zlonamerno, makar meni.

Ipak ponavljam, Kalina je b o g.
Doduše najbolji potez u celoj ovoj seriji je Đenkin ignor na Pavlaku i Murića.

Svaka čast svima ali Đenka i Kalina su objasnili ovu seriju.

Sa Dženkisom po hitno novi ugovor

Оно са Мурићем је баш био потпуни игнор, крајње шмекерски.

POZDRAV ZA ĆAONIMA. AKO NEKI GROBAR SI JEBAĆEMO TE JAKO

ЈА ЋУ ДА ПОЗДРАВИМ И ТИЛМА, ЈЕСТЕ ДА СИ БИО ГОВНАР ВЕЋИНУ ВРЕМЕНА, АЛИ СИ НАШ И ЗНАЧИ ТИ ОВО И НАДАМ СЕ ДА СИ СРЕЋАН ТАМО НЕГДЕ У ОФЛАЈНУ!

Стеван

Оно са Мурићем је баш био потпуни игнор, крајње шмекерски.

a danas mu je pružao ruku da ustane, ljudina.

Од резултата 55:56 до 66:73, Маркус Вилијамс је постигао свих 17 поена Звезде, за победу!

Ау, ја ово нисам ни извалио. Мислим, видео сам да је дао највише поена кад се ломио меч, али нисам сконтао да је направио оволику серију.

Ni ja nisam to primjetio, svaka mu čast

Aj ne lozite se, lik je retard i dalje, samo kazem da je seriju dobro odigrao. To je kao da za neku ribu pricam da je gabor, ali onda kazem da zna dobro da ga popusi. :D

Djenka me odusevio, bukvalno je kraljina jebena. Bas je mio crnac nekako, ne mozes da ga ne gotivis. Verujem da on hoce da ostane jos jednu, treba mu dati samo pavlovica da moze da ga jebe svako vece, posto je sad navikao.

To je to.
Sva sranja na stranu, svako je dobio onolko tekmi koliko je zaslužio.
Partizan je izgubio ove godine svaku utakmicu koju je morao da dobije - Zvezda KRK, Budućnost i ove dve poslednje na svom parketu.
Milosavljević mora na EP, samo se nadam u nekim drugim patikama.
Radonja je razvalio prošlu utakmicu, samim tim i seriju. Naklon za njega.
Sreća pa se usrao/prepao jer je pitanje koliko bi šorao po odabranom soju da je opušteniji.

A jeste videli kad je Dulo gledao koju akciju zove Radonja i kopirao ga ladno jbt.

ВИЛИ http://i.imgur.com/X9yODp2.png
П О Л И Ј О
О
Л
И
Ј
О

edit: ПОЛИЈО НА КВАДРАТ
http://i.imgur.com/6uFsUox.png

xaxaxaxaxaxaxaxa ovih5 dana je bilo toliko polivanja po grobarima da to nije realno

Slepi brt ja kad bih toliko tabova otvorio komp bi mi se ugasio i ni sveti petar ga ne bi upalio više.

Буквално сви табови су са тњитера, тако да и није неко оптерећење...

Иначе, ако се неко пита, принтујем јер су Вилијеви твитови приватни, чини ми се, и не замерите што ме mrzi да кропујем слике

šta ti misliš bohore koliko priloga grobarima ima slepi u tim tabovima gore?

Imam neki osecaj da bi ovaj Kalinic bio prekul lik da izadjees onako na pivo da se zezas sa njim.