Prijava

Ео једна фотка са ''дочека кошаркаша''

https://pbs.twimg.com/media/CC_ZU-eXIAMtcEG.jpg

едит: Капуне, за њих увек има прилога колко оћеш, али само кад их траже. Вечерас их нема на форуму, а колко видим, ни на интернетима уопште их нема, тако да прилоге стављам у замрзивач.... Замрзивач хехех капираш? мехеххе

Danilović zagrlio Bobija u tunelu i čestitao mu <3

ЦОБРА НОСИ ДУКСЕР КО НА МОМ АВАТАРУ

Izvalio si, zato sam i okačio.

Како не би брт... Сутра штампам ту слику и качим на зид

Ево и нешто полушаљиво за угодну ноћ од оних од којих се то најмање очекује - фб странице ''дневна доза пројечног звијездаша''

АКОЊОН И ДАЛО КРЕНУЛИ ПУТ ЦЕНТРА ЗА АЗИЛАНТЕ У БОГОВАЂИ... МАРКУЗ ДЕ ВИЛИЈАМЗ И ЂЕМКА ОТИШЛИ НА ФРИЗТАЈЛЕР ДА ЈЕБУ КУРВЕ И ТРОШЕ ПАРЕ ШТО ЈЕ ЧОВИЋ ПОКРО ОД НАРОДА СКОСОВА.

едит: Капуне, за њих увек има прилога колко оћеш, али само кад их траже. Вечерас их нема на форуму, а колко видим, ни на интернетима уопште их нема, тако да прилоге стављам у замрзивач.... Замрзивач хехех капираш? мехеххе

hehehe čuo sam da se sve što ode u ciganski zamrzivač odmrzne za 5 god heehhe

hahahah ova slika sve bolja i bolja što više gledam u nju

Kasam posve smirio strasti i iščitao iljadu komentara po sajtovima, ne smem, a da ne primetim radonjizam entog stepena. Kod našeg trenera mi smeta što ga najviše cenim kao gospodina i šaljivdžiju, a ne kao košarkaškog trenera, jer mu je to možda peto životno zvanje. Ne možeš, a da ne primetiš. da je on ovaj zadatak ispunio realtivno lako. Ali, priznaćete, bio je to lak zadatak! U Partizanu imaš 4 igrača (Mačvan, Gagi, Pavlović, Milutinov), jedan ajfon i jedno balinče iz dežele. Nije teško zatvoriti trojicu od te četvorice sa ovako dugačkom klupom + ajfon nikad nije ni bio ajfon nego kineska kopija, a slovenačko balinče mu dođe iks faktor koji sam nikad ne može biti dovoljan. Kad naspram takve krnjave čete sve sa peharnicima Božom Đumićem, Bezbradicom, ispraznjivačem noćnih posuda Daloom, i nekom tamo nedokazanom žgadijom, staviš relativno mudaste igrače tipa Kaline, Mitrovića, Đenke, Vilijamsa epilog je poznat i prije kraja.

Lako je biti general posle bitke, i priznajem, a i svako treba da prizna, da se malo bojao eliminacije. Jutros, noć posle otpravke grobarskog voza u garaže, znamo da su to ožiljci prošlih vremena koji ne bole, ali ipak se vide. Vredelo bi tu estetiku malo bustovati osvjanjem ABA lige, ali nije strašno i ako se takvo nešto ne desi jer, Evroliga je u džepu. Sporcki pozdrav!

Jeri se igra meč za treće mesto? Zbog reprezentacije pitam?

Boxer
POZDRAV ZA ĆAONIMA. AKO NEKI GROBAR SI JEBAĆEMO TE JAKO

pre 8 sati
Thumb cjjsxav
Стеван
ЈА ЋУ ДА ПОЗДРАВИМ И ТИЛМА, ЈЕСТЕ ДА СИ БИО ГОВНАР ВЕЋИНУ ВРЕМЕНА, АЛИ СИ НАШ И ЗНАЧИ ТИ ОВО И НАДАМ СЕ ДА СИ СРЕЋАН ТАМО НЕГДЕ У ОФЛАЈНУ!

pre 8 sati

hahaahha placem

E aj nek neko okaci konferenciju ako ima boleo me kurac sinoc da gledam polivali smo se pivom i ubrizgavali vinjak u venu krenuli na 25. maj al svratili u jednu kafanu pa u drugu pa nas boleo kurac za docek posle

Slepi daj groblju po punjenu(punjenu hehe kapirate) pljesku sa svime osim cumura na moj racun

#punjena #sipajkecappolivaj

Nikako Radonja da napravi neku neizvesnu završnicu :((

Trebo si dođes psetino sinoć. Bilo i vamo polivanje. Sad kad sam se slikao sa Brančilom mogu crknem.

do jaja slika brt

A jebiga brate onako pijani krenuli svratili do bloka do stare ekipe sa tekmi pa u kafanu na brzinsko i do kurca ostali uprasili se. Cirkacemo u subotu mora se zalije

E a cekaj de su radonjini pljuvaci aka antiradonja botovi?

Ajde da ovu sinoc prepisemo igracima i ludilu mwill-a(mada sam ovde video komentare da ne zasluzuje takav nadimak jer je kurac od igraca al dobro to su objektivni glodari) ali onu u subotu je dobio radonja...samo da dobije i finalnu seriju i mogu da mu se naduvaju jaja svi zajedno

#duloinstitucija #radonjanemapojma #igraciigrajusami

Verujem. I mi smo malo nategli. Al kad je krenulo guranje na 25om, pade Cirbes na mene, mislio sam da sam gotov. Kolki čoek. Sreća pa sam zver.

Sad lagano na finale sa ustašama