Prijava

a Navaro se pretvorio u kljusinu.

Ni sam ne bih rekao bolje. Gde će Uertas koji klinac? Ko će njega da uzme?
I Hezonja će na draft, i ŠALIĆ JEBENI, ali Hezonja očekujem da će da ga pokupe brzo. Mada neće skoro da pali, traže 2 mil. valjda za otkup ugovora. Prijavio se i Kutlešić na draft, skroz lool kad sam video.

Ma kakvo odlaganje ejakulacije pa nije nam to zena pa da mora da valja jebanje nego neka kurva pokupljena u klabingu jebacemo jako, lose i brzo tru nula aj cao dao bih ti za taksi al zeleznik daleko izacice me ko da sam platio kurvu samo sto bi pusenje bilo bolje pozz da da zovem te sutra sto posto ako ne sutra onda u petak idemo u bioskop da da ne znam sta cemo gledati ima paklene ulice a moze to a e kurvo jedna znao sam da si sponzorusa ajde ustaj disse mrs otalen

Karamo 2 ustaška kluba za redom.

Jebi ustaše u usta i gloovu

cokula je

kako li se osjećaš dok skandiraš ime osvježavajućeg napitka...

Jebe repeša radonju za sad, nadigrao ga skroz.

сатраше нас коњушари јебени
и противнички и наши и ови у плавом

јебем вам матер у пичку, пичкице, играјте бем ве уста

а ово није неспортска пичка ти матерна триглавска

Kec kvota 2, poklončić. Sutra kad stave 2.15-2.2 na zvezdu mogu da igram, ovako jok.

kolko mi ide na kurac ovako kilavo kad je

Gubimo 15 razlike al kontam da dobijamo, njima sve ulazi mi nikad gori. Efentualno gubimo nesto gusto..nema sanse da nas razbiju, mora da kfene u drugom pol.

шта ради ова словеначка пизда

Igramo loše, ali samo malo ako se poprave stižu ovo ko iz pičke i dobijaju utakmicu. Nije Cedevita ništa posebno kao ekipa.

Došlo vreme da i laki navija za fmp looooool.

A dostižno glat, uostalom ne znam čemu se nadaju kad imamo više crnaca od njih jbg.

Nisam gledao drugu četvrtinu, ali onog trenutka kad budu hteli naši da dobiju - dobiće.
Malo toga zavisi od Cevitane, pa čak i kad Roko Leni Ukić daje trojke u nizu.

ја не могу да разумем овог радоњића, јел толико глуп да пушта овог усташу на терен