Prijava

Sramota! Nas brat se prevrce u jednogodisnjem jagodicastom raju! Zivis Jagoda!

http://www.dodaj.rs/f/1a/4x/286lEpl4/zivis.jpg

Ja tek sad vidim da su hrvati ubacili ukupno 4 poena u poslednjoj četvrtini. Au, kako dobru odbranu igraju ovi naši!

To su trebali da odigraju u prvoj cetvrtini

у тренуцима кад Радоња нагло од једном не зна шта ће од себе и од петорке на терену, Вилијамс (и понекад Ђенка) би лагано убацивали тројке док екипа не дође себи и сјети се како да одигра крштену кошаркашку акцију (иако се курац може крштена акција одиграти са Тејићем на петици)
црнцима није дан, и оде све у курац

а кад се то не деси у таквој ситуацији, тим чији навијачи два сата скандирају цедевита нас нафилује дваес разлике
лептенејебокрвави

Tejić igra prinudno peticu zbog Cirbesa jebiga, momku je četvorka prirodna pozicija.

I pritom je odigrao korektno u odbrani

I nije radonja kriv sto mi u prvih 8-9min napravimo jedan faul(to govori kakvu smo odbranu igrali ako neko nije skapirao oa da ne objadnjavam posle)

не кажем, Тејићу свака част, за 19огодишњег бекап играча на секундарној позицији је урадио много више од очекиваног

то што Цирбес много фали не може бити оправдање за оно

не знам који се ја курац искењавам овде, нема бога да нас добију још 2 пута, сутра узимамо прстен ако швабо буде способан да одигра укупно 10ак минута

блажиџа отерати колико ноћас

I jovic i branko su roviti pored cirbesa koji uopste nije igrao

Da se nadamo da ce sutra moci makar malo da odmeni bobija...

blazica je trebalo oterati ranije spec pozdrav za steca jebo ga blazic

Edit: jeste zapazili kako se luka dere na blazica kada je napravio faul posle blazicevog promasenog zicera? Kao: teraj se bre u kurac vise

откад говорим брате...

јака на клупи јака звезда

то што Цирбес много фали не може бити оправдање за оно

pa tokom sele sezone smo periodicno imali po jednu ovakvu utakmicu ali hrabri da smo posle ovakve uvek igrali vrhunsku utakmicu(ili vise komada)

Ma dobijamo, morali su i oni malo da se izlože, ipak je finale.

Tegeltija janpi dzeriko vucicpeder trip

predlazem da skupimo pare, te otkupimo jakin ugovor, da ne ostaje za dzabe jos godinu dana.

а он још годину дана има?

е кукала нам весна...

Од овог горе мислим да не може. То што су тукли Бобија, то се очекивало, узео је Репеша рецепт од Вујошевића, него што су други одиграли са таквим болом у курцу да то није нормално. А и не могу све лопте да се пошто-пото гурају Бобију, кад се види да га нон-стоп двојица ударају.

hahahhahaha ovaj Tegeltija je nub prve klase

Читао данас преписку између Вучка и Тегија. Теги је пук'о к'о лајсна.

Читао данас преписку између Вучка и Тегија. Теги је пук'о к'о лајсна.

DAJ ĆIVOTA TI