Prijava

Zbuni se čovek... ;-))))

sta mislite u kom kurcu je truć kada se svađa sa svojim nalogom i jedini ga banuje lolo

http://www.dodaj.rs/f/0/Vo/3ARZlCCc/istorija.png
Пази овај ЕДИТ:

Бан је продужен је продужен пошто је утврђено да све ово ради константно испод радара модератора пошто за то користи теме за српска фудбалске клубове које нико паметан не прати.

пошто је утврђено да све ово ради константно испод радара модератора

Модератори не прате спортске теме? Видра сигурно не прати, али Трућ и Курајбер редовно. Дакле, како га баш ниједан модераторски радар не хвата? А и пошто Курајбера нема, онда, Трућ, поправи тај радар.
Иначе, чланови не могу да виде који модератор је бановао неког члана.

haha to kupio onaj radar od gašića što košta 2 miliona a uopšte ne radi

нема потребе да смараш и даље о истој теми. у фудбалске теме свратим само понекад и не пратим шта се дешава. зато је могуће на пвт пријавити некога ко вређа, а с обзиром да нико не пријављује вређања, а све интересује чији је дупли, наравно да је испод радара модератора.

sta mislite u kom kurcu je truć kada se svađa sa svojim nalogom i jedini ga banuje lolo

исто моја прва реакција кад сам сазнао ко ми је дупли.

TRUCE 5 PUT TE MOLIM DA SLIKAS MOJE BANOVE I POSALJES MI, ZANIMA ME KOLIKO IMAM ANOVA I ONI KRALJEVSKI RAZLOZI AHHAHA

eo ga trućov radar

за то је крива прошла власт модератора која их је набављала!

Ево, лепо каже човек у коментару:

Vuk
20.03.2015. u 21:52

U forum se poslednjih 20 godina nije sistemski ulagalo.Ovi moderatori i ministar truc zele da izmene mnoge nepravilnosti i propuste koje su njihovi prethodnici praktikovali.

едит: расни, јбг, ако после четири пута ниси скапирао да нећу/не могу/мрзи ме онда слободно настави да питаш.

Truće, drži se ti košarkaških tema, tu si se pokazao kao pravi doktor. Skidam ti kapu, još jednom, za prognozu završnice EP.

ево, капуне, овај човек објаснио у коментару!

Srdjan
20.03.2015. u 15:34

Ako vec postoji taj radar i zasto nije koriscen, to ce ogovorna lica da ipitaju i da utvrde. Nije na nama da o tome toliko polemisemo.

Truc okaci meni taj spisak banova da jebemo rasnina ko ga jebe

Ako vec postoji taj radar i zasto nije koriscen, to ce ogovorna lica da ipitaju i da utvrde. Nije na nama da o tome toliko polemisemo.

лоооооооол

znači kajzen je sjebo kratko i jasno

I kad pitate za pojačanja u KK Crvena Zvezda...ima ko o tome da misli !

у праву си, доже, треба се држати онога што познајеш. само што сам сто пута погрешио у прогнози, а нажалост сад сам погодио.

Katastrofa kako izgleda Nastic, gradjom podseca na Lurca, nije ni cudo sto samo povredjuje i uvredjuje...

Dangubic ionako bezmudas, eto prilike za GUDURICA JEBOOTE! Koliko smesnih glava je samo vikalo protiv Buducnosti da ga ubaci Radonja,...

Inace, malo mi se kenja od decka vec iako nisam gledao kako igra. Svi su iz fazon ubaci ga, svi su treneri, svi kenjaju, kao da je jebeni Dzordan u pitanju. A cak nosi i 23 jebemumisa. Nimalo mi se ne svidja ova ekipa kakvi su likovi, osecam da ne bi mogao da zablejis ni sa kim 5 minuta, umro bi od smora. Jovic i gitara, prvo to.

није му џабе колеџ СТАнФОРД

Нема везе, кул је све, само да и Јовић и Мекел флертују са дабл-даблом сваку текму хаха

Kao da mu je ukočen vrat. Možda ima neki trajni feler.
Nego što se pravi Englez (na tnjiteru), je l' ne govori srpski? Koliko znam Novosađanin je.
Ah da, Jović objašnjava.

Jel lici nekome Nastic na Tegija?