Prijava

Naterati sve bosance da navijaju za igokeu i bosnu.

хаха реално бошњаци шта оћете јесте добили своју државу оставите наше државне пројекте на миру

Davno sam ja govorio da smo mi izbosne pravi srbi, ovi srbijanci pičke najveće, prodali kosovo i pljuju po kosovarima, svetim ljudima.

Kaze se kosovcima xd ;-)

kosovcima*
Fala ;))))

Simon je Bog, on bez dva grama mozga igra evroligu i ima srebro sa sveckog mogu da mu pljunu pod prozor redom svi

hahaha jebeni bosanci, prošle godine kad gostovala repka tamo puštali ideš za kanadu, danas pevaju a sad adio jebeni

размишљање међеда из републике шумске: "хмммм хоћу да покажемо нашој браћи источно од дрине да смо и ми велики срби, пустићу идеш за канаду то је патриотски до јаја, да"

E mene nervira miler sebican je u picku lepu materinu. Ali ozb

Haha Cincar, ti na svake dve utakmice kažeš - ako Simon odigra u Evroligi ovako, ja pojedem sve i neću više da ga pljujem, i onda kad se desi i da odigra, zaboraviš na sve i kažeš kako ga sere, a kad odigra loše neku od narednih, odma krene pljuvanje. Ja rekoh čim je došao da mi je jedan od iritantnijih igrača (ne u Zvezdi, nego uopšte) i da se nadam da neće da ostane, ali kad je ostao, fala bogu da se nadam da će svaku utakmicu da odigra dobro i da će svaku trojku da mune. I za sad ima odlične procente šuta, i u Evroligi i (pretpostavljam) u prvenstvu.

Sad druga je stvar što Radonja zavšava utakmicu sa Lazićem i njim, a zna se da oni ne vode loptu uopšte. Plus Cirbes koji i ne treba da vodi, tako da normalno da nećemo da organizujemo nijedan napad. Ali mene stvarno raduje napredak Dangube u šutu, ako uspe malo da nagruva muda, biće manje minuta za Simona.

I što reče Pseto, od kako ga svi ovoliko pljuju, ja ga sve više gotivim :) Dobro, možda je 'gotivljenje' malo prejaka reč, ali mi svakako više nije toliko iritantan.

Nisam mogao da gledam, i baš sam hteo da šaljivo napišem nešto tipa "nisam gledao, ne znam rezultat meča pa bih bio zahvalan da mi neko u kratkim crtama opiše Simonovu partiju", al' ne da mi se da budem manitaš lol

Ma da bre, vas će da pitao koju će da igra a koju ne. Nubare jebene

Dobro, možda je 'gotivljenje' malo prejaka reč, ali mi svakako više nije toliko iritantan.

Upravo. Mislim da je bio najkorisniji danas, ne kapiram pljuvanje.

Nego ne gotivim to sto radonja gura gudurica da kreira i da glumi pleja kad je retard micic na terenu, mislim da mu ne daje dovoljno slobode da zavrsava akcije i da nacrta neki kurac i za njega.

Stevane lazic 10 poena, dobra tekma. Napisao sam vec da su danas najbolji bili oni koji su podbacili u stambolu

Kad tako rasuđujete što vas ne nervira crnac koji je igrao u Paći? Logičnije je.
Topola nema ovde mišljenja. Ti daš argumente pa ih sam oboriš posle par strana pa opet
Kako se to zove?

Videćemo ga u naredne tri, ako da ukupno 10 poena ja se šišam na ćelavo!!1

Aha, ok. Pa nakupice 10 u naredne tri jbg