Prijava

PAO uzeo majka džejmsa i singltona, cska ogastina iz himkija, real hantera. Valjao bi nam trevor mbakve kao centar, a kad bi nekako privukli tompkinsa... Juju.

ma kakav tompkins, produžio s realom. ne verujem da ovde ima neko da prati koledž košarku, ne znam kakvi su ovi naši janković i jovanović što igraju letnju ligu

taj stefan janković je igao za univerzitet havaji, dogurali su do ncaa turnira i tamo izbacili neke favorite, ne sećam se koga tačno. dečko je pf, visok, odlična kontrola lopte i pokretljivost ono malo što sam ja video

edit: nije draftovan, to sam zaboravio da napomenem

O jankovicu samo citao, secam se toga kad su skinuli favorita nekog, on je valjda bio jedan od boljih igraca...

Moze pulen, sta koji kurac, on i jovke fin tandem. Sa pulenom na terenu gudura da kreira a pulen neka prangija a sa jovketom brancilo da grize. Istrpecemo jednog divljaka cak mislim i da nam fali jedan takav za one momente kad niko nece da opali a gudura iz nepoznatih razloga na klupi

brate nemoj te univerzitetske, vidi nastića jebenog, čovek se na svakom treningu upoznavao sa ćopavom kosovarčinom, psajho jebeni

volio bih kad bismo nekako uspeli da dovedemo ponitku iz zelene gore, ne znam kakav je njegov status, pregotivna glavica

hahah, ma brt, nastić je dečko poremećen, nemoj njega da upoređuješ sa ovim momcima. na kraju krajeva, svi ameri ti prođu koledž, oni koji urade nešto u evropi su uglavnom bili dobri koledž igrači

ponitka je u denveru trenutno ako se ne varam, igraće letnju ligu. treba nam neko tipa rajs, pargo, darijus miler -sa takvima nema greške, košarkaški školovani, visok iq, u porpunosti se prilagodili evropskom stilu. ovaj pulen je divljak klasičan, ne sviđa mi se nimalo

Pulen je dobra opcija jedino ako nam Jović ostane. Ne bih voleo da nam on bude prvi plej, zajebi to, kreativnost 0. Ovako bismo imali jednog kreativca i jednog divljaka za završnice, što bi bilo ok skroz. Jebote, ko bi pre dve godine rekao da će Jovkara u ovakvog pleja da izraste, mada deluje još uvek nekako priglupo, ali se preporodio pored Markusa.

Pa realno zadnjih par sezona nam fali takav jedan divljak koji kad ga krene može da zatrpa koš do kraja.

On i Jovke idealna kombinacija. Ali mi se čini da će teško Radonja da ima njih zajedno na pleju.

Možda bi bilo odlično da Pulen zauzme poziciju koju je imao Đenka, da bude šuter a povremeno plej.

BRANIO SAM JOVKETA I TADA OD BLAJVAGE TEBE I TAKVIH

Dolazak Pulena finansira naravno - picousti.

(kapiraš, obojica imaju napućene usne nako)

Нешто ми се чини да запостављате Реброна.

Thilmo

Pa realno zadnjih par sezona nam fali takav jedan divljak koji kad ga krene može da zatrpa koš do kraja.

http://cdn.tf.rs/2015/11/03/CJ5H7206-copy-670x446.jpg

заборављен, али не и заборављен

Kvinsi apsolutno!

Nego, ja sam mislio na beka šutera, ubicu. Jović ima prosečan šut, Đenku smo čekali dugo i nije bio konstantan, Vilijams isto, Tompsona i ne dočekasmo lolo

Fali nam jedan ovakav da rešeta koš. Plus što se Radonjina taktika zasniva na jakim centrima, gde bekovi često oataju sami. A u zadnjih par sezona smo imali previše utakmica sa šutnutih 30 i više trojki a pogodili po jednu dve.

Djenka je svoje odradio

ајде нек ми неко ко се баш разуме у кошарку објасни предности и мане пуленовог доласка у звезду.

znas sta ismih, ja ne volim sto je dosao kod nas, jer bio je izuzetno dobar pre dve tri sezone ali sad je vec ispod proseka za jednog plejmejkera ekipe koja treba da igra evropsko takmicenje. Po meni ne pise nam se dobro uopste.

0.о
ок, довољно
јебем му племе цигањско