Prijava

Beli je krš, kao hemofarm jbt.

Kad smo kod dresova, one paćine majice u fudbalu su vrh. One sa kragnicom i tri boje.

Beli je krš, kao hemofarm jbt.

Tako neku reč sam tražio lolo

овај црвени прејадан, као онда кад нам је анд1 био спонзор

haha a jeste jadan i on, nije jadan ako si u fazonu cska 1981

gusti sok, oće li biti nekog pojačanja, šta je ovo koji kurac?

Гдје је Лазић Бранко?

za 20 dana počinje evroliga koju napadamo sa dangubićem, kuzmićem i ćopavom kosovarčinom, čoviću koji ti je kurac jebeni

kao ja se sad njemu obraćam, on prati ovaj forum

ова екипа не може да буде прва у аба

Mislim da malo podcenjujete Bjelicu i Kuzmića, takve centarske linije nema u Aba.

Ne znam šta ste se digli koji kurac, Šekil vam ne vi bio dobar, šta se tripujete da imate neograničene budžete i da ste Makabi. To je generalno ciganski problem, a posle kmečanje ko i uvek. Biti bolji od sadašnjeg Partizana ( i to jedva) i nije neki uspeh.

Henry Sims potencijalno pojačanje? Hmm... ne deluje loše, šta znam...

zdravo bombas prijatelju, zamolio bih te da učiniš nešto za moju dušu ako ti nije problem.

zamisli da je ovo slovo ž kurac

http://www.tumacenjesnova.info/images/sanovnik/zh.jpg

e sad se zaleti i udari čelom u njega

pozdrav prijatelju

Kajgana ne nerviraj se samo iznosim svoje misljenje u suprotnom pusi kurac. Sportski pozdrav.

Thilmo analiza:

Što je najgore, Budućnost i Cedevita se nakrcali pojačanjima, obično ispuše ali opet odradili solidan prelazni rok

Paća dobio dobre pare od države, ostao Veličković, Pot došao, Majstorović, Birčević, još tri crnje i oni klinci od prošle godine, solidno popunjen pevac imaju.

E sad, mi, mnogo smo bolji nego što se čini, ali nedovoljno ako ovako ostane. Vratili smo Đenku koji može da odluči mnoge tekme ako ga krene, ulaz i šut odlični..valjda je naučio da bude konstantan. Kuzmić, po meni odličan centar, podcenjen maksimalno, cenim da će da plodi. Bjelica, preiskusan igrač, 7-8 sezona u evroligi i mislim da ima osvojen evrokup sa Ritasom. Plus raaturio Milera prošle godine u međusobnom duelu. Jović vrh plej, dokazao se i u reprezentaciji. Simon, Gudura, Lazić, cenim da ne mogu da omanu. Mitrović i Dangubić mogu da eksplodiraju, što se čeka godinama, ako ne, najuriti ih.

E sad, fale nam dva crnca na poziciji crnca. Znači plej sa dobrim šutem i centar da razgrće masu pod košem. Ako to bude, biće ovo dobar tim.

I Radonja da rotira, to svakako.

ЂЕЈЕ ЛАЗИЋ БРАНКОО?

Odma posle Gudure stoji!

ЂЕЈЕ ЛАЗИЋ БРАНКОО?

Zbog privatnih razloga nije bio na prezentaciji. Ne brini, neće on nigde xD

Ух, добро је, баш сам се забринуо данас...