Prijava

cigani se zainteresuju kratkotrajno, ali tad jebu prilično odma napad na vrh manje se ne priznaje, nekom dune e ajd da pravimo vaterpolo zvezdu prvak evrope odma, košarka napad na fajnal for za dve godine, molim se da neko se ne zainteresira za fudbal ode telekom ko iz pičke

Hoce Vucic jos kesa da ulozi?

Mavrokefalidis igra dve pozicije pavijane jedan prekini da serendas nisi u pravu tj nikad nisi u pravu samo se penjes ljudima na kurac

Mavro je dobro pojacanje ako dodje i ako se ustanovi da cemo poene traziti na spoljnim pozicijama tj sledece pojacanje bude neki ubica spolja a ne dobric koji je jos zelen. Mavro je konstantan sa odredjenim poenima u rukama, sa njim u timu bi imali nekih 30p(optimisticno da kuzmic moze 5ppm hahaha) po utakmici od visokih igraca sto je top.

Prvi pasus je za tilma nisam ocekivao da neko uleti

Blagoja bravo za valensiju tacan rez

Šta li lupaš glupane. Svuda se guraš a glup si.

Konstantan je bio u grckom prvenstvu i evrokupu.

A ono sto sam ja rekao da ima stil igre kao i kuzmic i bjelica. Imali bi 3 igraca koji poloze loptu umesto da kucaju.

koliki je samo strah od Birče ćoravi dovodi sedam četvorki

inaće ovo neplansko pojačavanje me podseća na fk partizan kao dovode 6 krila, a nemaju pleja, znači raspad

Da zato sto se kucanje racuna 3 poena a polaganje dva

Super, kosarkas preko 2m zakucao.

Pogledaj malo hajlajtse bjelice, kuzmica i mavrokefala pa ces videti o cemu pricam. Ni jedan ne razgrce pod kosem nego igraju na mozak. Sto je dobro al ne trebaju nam 4 igraca istog tipa.

Kuzmić i Bjelica inače imaju jako sličan stil igre

Pa ti si napisao da ne zakucavaju pitomcu jedan.

Ima li u spanskoj ili nasoj reprezentaciji nekoga ko razgrce?

Mlatoni to mogu da mu pricam al nemogu da mu dokazem snimkom vidis da nastavlja da kenja i kad ga lupis po celu s necim, ima obraz kao djon trebao je politicar biti. Ni sam kuzmic ne bi za sebe pomislio da je inteligentan i igra na mozak lol

Da, da, Kuzmić igra na snagu..

Mislim da sam završio ovu diskusiju.

Govnavi zurnal uveo da moras da se registrujes da bi procitao celu vest, koji nubovi majku im jebem. Gonzo pusi kurac.

lep rečnik za jednog 40+ treš romantičara

Diskusija ne postoji nisam lud s tobom da diskutujem

Kajgano nemam cetres zajebi