Prijava

аааааааааааа

ајде наместите неки бан овом тилму ја не могу више

mislim da niko u pojačanja ne računa godinu dana starijeg Gudurića

citiraću pjesmu saletova osveta od eda muslimančine majke :

"Stariji, luđi, jači, bojali su ga se svi igrači."

Неће се ове године бацати паре на појачања, догодине ф4 у Бгу, како сазнаје спортклуб. Штека се кеш за догодине да се доведу баш неки сила играчи.

Pa da, Zvezda i sledeće godine igra EL, niko drugi ne ispunjava uslove xD

Маркo
ајде наместите неки бан овом тилму ја не могу више

..reče čovek koji sa svoje fb stranice objavi nešto pa sa svog ličnog profila ostavlja pozitivne komentare na tu objavu lel

Dolaze plej i centar čamuge. Zapantite ovaj post pichke!

mislim da niko u pojačanja ne računa godinu dana starijeg Gudurića

Lose mislis.

imaće kuzmić doprinos, od štimca je bolji neuporedivo i verujem da će biti bolji nego što smo navikli da ga gledamo. a mavrokefalidis je možda mogao da igra 4 nekad, sad svakako ne.

nadam se da vidim neki napredak kod dange konačno

..reče čovek koji sa svoje fb stranice objavi nešto pa sa svog ličnog profila ostavlja pozitivne komentare na tu objavu lel

колко глупа прозивка јебем ти кољиво, не знам ни о чему се ради

Kuzmic ce imati doprinos jer shvata da kad nekoga cuvas to znaci da treba da se potrudis da on ne da kos ali posto je to malo verovatno omda da ih da sto manje. A moze i do nekih 5ppm sto je za bekap centra ok

Cuti marko kacice opet one gace i carape

očekujem od dženkinsa pogotvu što velja dunjić nije više među nama, deluje da ga se dosta plašio

На арени 1 пренос проти Олимпијакоса

Njah. Držali smo se nekako ali sve podseca na sezonu kad nam je Nelson bio plej. Na silu igramo nekako. Centar fali ko lebac, i plej koji zna da šutne.

Ovo danas je bilo previše mlako.

Nadam se da je konacno dosla lukina sezona i da je nadrko muda tokom leta

Mene zanima da li ce Dangubić da krene da igra ili ga uzalud čekamo iz sezone u sezonu da eksplodira.