Prijava

Samo nek on mene rani govnima mogu ja i sit jesti xd

Ne važi, cigani prokleti nisu hteli ni da gledaju snimak, odma poništili koš

U jednoj četvrtini damo 9 poena, pa u sledećoj 31, sunce vam nekonstantno. Ili 33, ako se i ovo priznalo. Valjda gledaju sudije, ne?

U pizda im materina, pa ko sudi, Navaro pa neće ni da pogleda

jeste videli šta je vlaška magija, udariš šamar joviću - pokidaš ahilovu

danza guduro prejeben igrač

хахах дувај га марко

Jesu ozbiljno zakinuli ovaj Gudurin koš na kraju? Pa daj jbt, lopta već kroz obruč prolazila kad se ona sirena za kraj oglasila...

Kad će Bombaš doći da kaže "nije zvezda dobra, nego se ovi gube?"

Jesu ozbiljno zakinuli ovaj Gudurin koš na kraju? Pa daj jbt, lopta već kroz obruč prolazila kad se ona sirena za kraj oglasila...

Jesu i ja isto tako brate vidio. Jedino ako je zvuk nama kasnio ne znam ali brate stvrno je ušla uz sirenu prije sirene je bacio 100%

знаш зашто сам рекао слепи

Kapiram da je bila katastrofa atmosfera Barsi u svlačionici haha sad će još gori biti

Barselona jebeni tim koji u fudbalu bez Mesija igra ko kurac, u košarci bez Navara igra ko kurac, jebeni "one man army" klub...

Hah da brte, al Simon ih sam jebe. Fazon tek u drugoj četvrtini napravio ličnu prvu a čoek sve živo odbranio i uhvatio u napadu.

знаш зашто сам рекао слепи

наравно брт, само баксузирај џД

Ali što se povređuju ljudi, Doelman i Navaro već povređeni, sad i Ribas, Rajs delovao kao da je i on mogao da se povredi u ovom meču. A šta tek da kažem za Koponena koji je imao saobraćajku pre nego što je počela sezona. Kod njih će uspeh biti ako prežive celu sezonu jebote.

Ću ti ja vatre dati