Prijava

И са ЦСКА о/

Čekamo ciciadrazu da dodje da se sepuri sa kartom u fazonu "sirotinjo poyy".

Bombas je sinoc dok je dominirao izbacio previse semene tecnosti pa je dehidrirao. Ne prozivajte coveka kad nije tu.

Bombas da pise mail komesaru nba, krovno takmičenje mora imati predstavnike..ne tamo neka zatvorena liga pih.

B92: Velika čast za Zvezdu: Poziv na NBA Ol-star meč http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=12&dd=09&nav_id=1208340

Jel se ova srbenda meni obraćala? Slučajno sam prolazio pored njegove septičke pa, gledajući odozgo, nisam siguran kome se obraća. Pogotovo, ako uzmem u obzir deformaciju njegove vilice, jako teško ga je razumeti.

princ od monaka je reko svoje

Prastaj Edo ljeba ti.Sakupljamo Dulu za stipendiju.
(Nole, 9. decembar 2016 10:53)

Ћилмара, на ово мислиш

http://www.jutarnji.hr/sport/kosarka/partizan-predstavlja-euroligu-na-nba-turneji/2827427/

(Намерно линк са јутарњег)

И убудуће кад поредиш гостовање неког европског тима НБА са измишљеним позивима, уствари чињеницом да неко купи карту и оде да гледа олстар поведи рачуна јер ризикујеш да не будеш озбиљно схваћен.

Ајој остало још сперме, јесте румунка али замазује

Ahahahahahahahahhahhhahaha cilmo...procitaj naslov opet

Inace jos malo sperme se cedi pa da dovrsim.

Ovako to kazu predstavnici Zvezde

KK Crvena zvezda dobio je zvaničan poziv u sklopu sve intenzivnije saradnje koju naš klub ima sa NBA ligom, Evroligom i njenim partnerima. Inicijalni kontakti uspostavljeni su u Londonu tokom proleća i sastanka Evrolige kada je predstavnik Zvezde bio gost kancelarije NBA lige za Evropu. Posle toga je usledio poziv direktoru kluba koji putuje u Nju Orleans sa ciljem da se upozna sa načinom rada u ovoj velikoj organizaciji", navodi se u saopštenju.

U praksi je ovako otprilike:

Joj Davore vidi eno oni su iz NBA, ajde ti mene gurni na njega ja se kao izvinim pa pocnem pricu. Ajde de

Oh oprostite, mi smo iz Srbije nama je velika cast

Slobenia? Trump fak jea

Jeste jeste, ve gest jour Stimac NBA

Baj d faking tiket moron, hu da fak ar ju?

Koja transferčina.

i ja kazem brt, a cilmara jos iznosi kao nesto pozitivno

I to ali to tvoje objašnjava transfer, brate slobenija. Zvučim ko Gvozden ali to deluje kao nešto što bi Radule izvalio.

A ok, pa dobro, ali tesko je reci ista pametno kao odgovor na onakve gluposti.

Ajoj

Joj Davore vidi eno oni su iz NBA, ajde ti mene gurni na njega ja se kao izvinim pa pocnem pricu. Ajde de

Oh oprostite, mi smo iz Srbije nama je velika cast

Slobenia? Trump fak jea

Jeste jeste, ve gest jour Stimac NBA

Baj d faking tiket moron, hu da fak ar ju?

Ako Džordan zna za nas, onda znaju svi u NBA. Zemlja odakle su Pedja i Divac je svakako poznata u NBA, a samim tim i ekipa za koju su obojica igrali.

jbtttt opet si nas ispolivao spermom brrrrhghrh davim se urgheghh