Prijava

Bitno je da Džordan zna.

Polako slepi ima jos. Dzordan, ahaha. Ovo je poput onog od pre par meseci kad su se hvalili nekom saradnjom sa Barsom, a ustvari dobili genericki email kojim bot barse odgovara smaracima.

Smesno je koliko se trudite da dokazete neku sopstvenu vrednost dok vas apsolutno niko ozbiljan ne jebe dva posto. Poput vodje vam, samo se nesto hvalite po principu hvali konja ciganine kad nece niko drugi. Svi ste vi Tomdril.

brate bombaš, nisam pročitao ni jednu jebenu rečenicu što si napisao al sam samo došao da te pitam kako te jebeno ne mrzi da se raspravljaš oko marginalnih tema jbt?

Zvezda ima više NBA prstena od Partizana. Prc.

http://images2.kurir.rs/slika-300x380/10122016naslovna-1481327399-1055179.jpg

Ovo govori dve stvari. Kako diskutovasmo pre neki dan, coravom su dani odbrojani na mestu predsednika Zvezde. Drugo, Seselj je jos jednom dokazao da je verovatno najveci izdajnik kog je ova zemlja videla, projekat nasih neprijatelja da nas svuda u svetu prikaze u najgorem mogucem svetlu i govno koje zivi od prodaje svakoj vasti. Ne glasajte Seselja, pljunite ga na ulici kad ga vidte.

To govori dve stvari:

1. Citas mentolske novine
2. Do jaja si besposlen

Doduse govori jos neke ali nisam trenutno u fazonu vredjanja.

pustili te sa povodca, ok tako cemo znaci

A brt ja se ukljucim samo kad bas krenes da jedes govna inace dok ovako malo jeduckas opusteno te gledam sa strane cak malo i uzivam

ok, ja sam zaboravio da ti imas ekskluzivno pravo u proceni sta je masivno jedenje govana, oprosty

Tu sam ja da te podsetim

Alal mu vera, sve stiže!

Je l' vidi neko da nam prete razorni zemljotresi?

ZEMLJOTRES U PIONIRU: Makabi pao pred razigranom Zvezdom

Fađo ja sam tebi reko nešto za ovo

Kosmajac, ko ti ubio đinđilinđija aaahahahh

A ti sad navijaj za limenkare ako te nije sramota.