Prijava

Alal mu vera, sve stiže!

Ahah boze

crno bela polja život pod noge podmeće
život nije fer učini da poveruješ da fmp zvezda je
a nije

cini mi se da je marko jedared rekao "ako je stvarno coki narucio da roknu djindjica onda je veca legenda nego sto sam mislio" i to je najpametnija stvar koju je on ikad rekao, ako je on

Jeste on. I meni je ostalo upečatljivo baš tako je rekao.

bambuse, da li su vam odblokirali račun, ili ćete da pozovete Tadića da vam pozajmi?

Para ima kolko oćemo samo se pravimo ludi, drugo ne ulazi u raspravu sa mnom ja smem svima da vam serem po glavi jer sam grobar pa ne sme box da me banuje da ne okrenem na diskriminaciju

grobari veci cigani od cigana

Uvreda je za cigane da se patlidžanovci nazivaju ciganima.

Ovo šaranje murala koji su posveta ljudskim veličinama samo govori kako je naprednjačko-ciganska ideologija u samoj svojoj suštini destruktivna, antiteza svemu što je svuda u svetu normalno. Ona ne sadrži ništa kreativno ili stvaralačko u sebi, samo nepatvorenu mržnju, zavist, apsolutno neznanje, duboki primitivizam i očaj. Sloba Milošević je svojevremeno za 15 godina vlasti pokušao diskreditovati predsedničke kandidate opozicije poput Draškovića podmetnutim vilama u Ženevi dobijenim od Cia-e, to mu je bio neki vrh. Ono što je sada na snazi u Srbiji jeste da sama nagadjanja o nečijoj kandidaturi uzrokuju dve optužbe za umešanost u ubistva (čitaj Janković i Jeremić).

Zvezdaštvo i sve što prati taj klub kao omiljeno sportsko krilo naprednjaštva samo reflektuje ovaj bolesni trenutak koji će se izučavati u godinama koje su pred nama.

Drmni jednu ljutu, smiri se, biće sve okej ;)

Bombas brt, ozbiljno, oladi malo sa Zvezdom, svi smo skapirali da ne podnosiš Zvezdu, Zvezdaše, Čovića, FMP, Vučića, SNS, vlast....

hahaha fora je sto je ovo mogao da uradi neki klinac kojem je bilo dosadno i nema pojma ko je milos milutinovic a kad ga pitaju za koga navija kaze za partizan jer eto tako mu cale jednom rekao xd

u principu vrlo verovatno, ali ipak je bio zicer za sranje po svemu postojećem složićeš se

A ne postoji mogućnost da je ovo uradio neko od navijača Zvezde?

Skočko, postoji naravno, ali taj mural stoji tu godinama kapiram, pa ga niko nije dirao dosad. Mislim da to nema veze sa klubaštvom, već sa debilizmom. Eto, pre par dana je neko uništino u LE murale posvećene znamenitim ličnostima, ali ipak mislim da je to čin vandalizma, a ne recimo ljubomornog Nišlije ili Vranjanca jer ovi imaju više legendi. Kapiraš poentu.

Treba sve navijače pobiti.