Prijava

Jebem ti dan kad sam prvi put pogledao košarku. Lik za stolom pored sjedi i bukvalno čitavu tekmu cokće, nebitno ko je u napadu, pogađamo li ili promašujemo, toliko mi to zvoni u ušima da ću prići i pljunuti ga po sred čela, jebem te Bože šta držiš na zemlji

Au kakva igračina je Jović postao

Komentatori kao da im neki jevrej drži nož pod grlom, umrtvili jebemti kao da igraju konstantin - crnokosa

Igramo daleko najlošiju utakmicu u poslednjih mesec i vodimo ajde bre sad

Dopuni rečenicu:

KOSOVO JE _____________

E Simonović ove godne stvarno igra vrhunski, teško da može šta da mu se zameri, ali za ovaj poslednji šut pre nego što je isticalo vreme treba neko šamar da mu lupi.

U svakom slučaju, jebiiiiiii ajmo na prednost domaćeg terena u fajnal ejtu

JEBI KARAJ PRDI

Komentatori kao da im neki jevrej drži nož pod grlom, umrtvili jebemti kao da igraju konstantin - crnokosa

Ovo hahah. Meni koči stream i tripujem da je napad za njih na kraju umjesto faula

Hej hej ura zvezdo

Stvarno nisam verovao u pobedu, bio sam ubeđen da su se naoštrili da nam vrate, ali ljudi su kriminalni srećom.

Bog se javi Lazićem iz ćoška!

Makabi i Žalgiris (ako izgubi od Reala sutra) su na 4 pobede iza i imamo bolji skor, Galatasaraj i Armani ne vredi komentarisati, Darušafaka na 3 i igra protiv Reala sledeću, a Barsa, Efes, Darušafaka i Uniks igraju jedni protiv drugih u ovom kolu, biće ovo mnogo važno kolo i mnogo važna pobeda.

Znam, još 12 rundi je do kraja, ali vidi se sa kim ćemo da se borimo za mesto u top 8. Ako ćemo da se borimo uopšte.

Kaze cale moj da je Covic prvu protiv Makabija kupio za 700000, koliko li je sad ova placena?

Ne moze bog da se javi lazicem kad je bog lazic

Lecki mi idemo na domacinstvo u top8 ok?

Е, коментатор стварно смара јебено. Кад смо ми престали да играмо Евролигу, рек'о сам бар нећу морати да трпим дебилске коментаторе са Спортклуба. А некад Шаренац на РТС-у, еее.... Ако је нешто боље код Лиге шампиона у односу на Евролигу, то је онда што Партизанове текме преноси Арена са Едином и Колетом. Ха!

Dobro je... Mada sam ocekivao dosta manje drame.
Svi stamdardni, Tomson dobar