Prijava

Popišali smo ih.

Što mi je žao što ih nismo dobili sa manjom razlikom. Kukali bi posle do Božića sledećeg kako bi dobili da su im igrala ona 3 polukošarkaša.

kako god, Gudura nam je potreban u EL, valjda dolazi njegovo vreme... igraće se sporije, što nam odgovara u odbrani, al' u napadu će trebati dosta individualnog kvaliteta

i naravno, zdravlje da posluži, pa dogodine u Beogradu da se brani titula

гле Расни улетео 10с пре краја,. цц необразована публика

толико сам полудео у току три четвртине да је све умрло у мени и не могу нимало да се радујем овој победи нити да зајебавам икога

HAHAHAHAHAH NESA BOG

"za nijansu bolja Crvena Zvezda u posljednjoj četvrtini"

Lol wut?

Hahaahaha kako ih posrasmo.
Žaliće se na dim u sali.

HAAHAHAHAHAHHAAHAH
AJDE BEZI STARI PERVERZNJAKU ODBIO SI OPKLADU KAO PICKA NAJVECA ONA SMRDLJIVA

Да Ђенка није напунио пенале, МВП би пресједио до краја утакмице на клупи послије оног шута у 15ој секунди.

Ivan Ivanović ‏@veceivan 14m14 minutes ago
Kakav tupan reporter sa terena posle finala kupa ...

Rasni, potvrdio si da si lazov i pickica. Od sada nemoj da mi se obracas, svako adresiranje na moju atresu jedan samar.

HAHAHAHAHA JEBIIII

она техничка џенкинсу је спасила звезду... какав слепац јеботе

Solidno su zapeli u borbi za jedno devalvirano takmicenje

Aj se kladimo da će poslednji bombašev post na ovoj temi biti par minuta pre derbija, a da se onda neće pojavljivati desetak dana dok ne okači neki tekst o porodici Čović kojom je inače opterećen.

Ispao si glup Rasnine. U suštini, kapiram ja šta si ti hteo, ali od onog "Bonbon je pičkurina i ukoliko Zvizda dobije neće doći na temu deset dana" likovanja si ušao u opkladu sa njim oko toga, a ne oko pobednika KRKa.
Tehnički, zlatnu medalju za glupost dobijaš zbog toga štosi se sa Bonbijem opkladio da on neće doći na temu ukoliko Zvezda dobije. On te je samo dočekao na volej i došao na temu iako je Zvizda dobila.

Sve u svemu lolek.

Solidna stec analiza