Prijava

Rasni, potvrdio si da si lazov i pickica. Od sada nemoj da mi se obracas, svako adresiranje na moju atresu jedan samar.

Samo pičkica, ne i lažov u ovom slučaju, jer je njemu nešto drugo bilo u glavi. Pa negira da je ispao glup, jbg. Ne znači da je lažov.

Otjerao si mi SImontulu na prošlu stanicu sram te bilo

http://i.imgur.com/6BZBVqk.png

Ako nije lazov neka okaci gej sliku, jebe se meni sto je on glup.

Okači ti ovo sebi u spavaću sobu pa drkaj.
Ti si ispao ultra pičkica ne prihvatanjem opklade. Ali koga boli kurac za opkladu KAD STE KARANI OPAAAAAA

ŠTO JA VOLIM TAJ SEKS

Ovo je vec dva samara.

Evo ti slika, ja sam preuzeo opkladu na sebe. I šta sad? :S

Ahahahaha ajde majke ti u četvrtak sam u bgu završavam nešto za dokumenta reci samo gde da dodjem da mi pukneš te šamare ahahahahah

Zovite me da gledam e

Al reci ce ti bombas da se nadjete kod ponca za pola sata pa ga nece biti meni pricao drug jedan

Kosovac zauzeto
Zovite me da gledam e

+1

Gde je Slepi da odradi/nadje gif kad Novica dva puta i dva minuta ide po burek? Solidna lozana, nekada je bio kul lik, sad lici na odvratnog Georgieva.

Lijepo je biti Zvijezdas ovoga jutra.

Novica je sportski cestitao, postedite ga ovaj put

Čestitao moj kurac lepo. Nesto tipa "cestitam zvezdi zasluzena pobeda i necu traziti izgovore, ali bili smo osakaceni povredama i bolestima a i bili smo egal do ONE guduriceve trojke, i da je nije dao ko zna kako bi se zavrsilo"

Epa pusi kurac, ili lepo cestitaj ili nemoj uvijeno da kenjas.

Uh što ih ne dobismo 1 razlike u zadnjoj sekundi pa da plaču još više. Danas čitav dan smišljaju bedna opravdanja.