Prijava

Baš da vidim da l bi Obradović izbacio Juda i Veselog jer oni jebiga ne mogu da izađu na kraj sa Vezenkovim i Klaverom

Sidjemo na 7 i kao aj sad ma kurac oni sami bleje na trojci i to njih trojica. A kao nemamo centra da budemo brzi hahahaha

Auuu kako su se zajebali Kingsi onda sa Divcem i Stojakovićem, što nisu samo izbacili Divca i odma bi O'Nil morao napolje

I Francuzi, što igraju sa Goberom protiv Pau Gasola, pa dovoljno je bilo da ubace Dijaa ili Batuma, što niže to bolje, sigurno bi Gasol morao napolje

Prebio bih radonju sada krsta mi

oni sami bleje na trojci i to njih trojica. A kao nemamo centra da budemo brzi hahahaha

Upravo, on verovatno ne zna gde je sad, voleo bih da kaže na konferenciji: "ljudi, ja se usro" i onda bih mu oprostio sve

COVIC JE PRODAO JOVICA I UTAKMICU I ZGRNUO MILIONE JER ZNA DA CE OPEPELITI I UNIKS I DACKU OPUSTENO

Nemam drugo objasnjenje

I ovo što mi pogađamo, to su toliko teški šutevi, kad bismo samo imali nekog da mu spustimo loptu ispod koša pa da on sve razgrne ali neee to bi bilo previše očigledno bolje nek Lazić šutira najteži mogući flouter

Ja bre pricam kako bi trebao bjelica na 4 i mitrovic napolje a on stavi mitrovica na 5 hahahaha kuzmic 7 minuta jebenih alo

(radonja igrao h1&< i vezao sa kuzmic minus mitrovic i tompson plus ubio se od para)

Ma mi smo gluperde i ne kapiramo neke stvari verovatno, pa nemoguće je stvarno drugačije nešto

ма не може да се игра овако како барса ради, то стане кад тад, добивљиво је ово

AJDE SAD JEBEMTI SVE AJDE AJDE

Djenka je bog otac (kad nema jovica i kuzmare xd)

I evo, oni pogađaju najviše trojki u svojim karijerama, mi igramo kao jedna velika crna kurčina i dalje smo u jebenoj igri al džaba kad Radonjić izgleda ne želi da pobedimo

NOGE BIH MU POLOMIO SVEGA MI MA I TRTIČNU KOST DA NI U KOLICA NE MOŽE

Mitrovicu jebem.li ti familiju i oca i majku i brata i sestru i tetku i sve ti komolet na kamari od familije jebem u sve rupe koje imaju i napravim im jos rupa da ih i tu jebem govno jedno glupo pizda li ti bre mateina vise smrdljiva glupava mrs kurtonko jedan

Au Mitre crni sine

Pa ko te odgurnuo jebeni Oleson jesi ti normalan

Gledaj branka pitinu BRANKO NALUPAJ MITROVICA KO PICKU SLINAVU UZMI MU TRAKU