Prijava

јао каква је легенда ћоки, изјеба циганчине ко овнове

добри су ово играчи. ћокара изгледа чека да види кога господин Николић хоће па му га отме, опљачкаше овај народ

do jaja, mada treba nam crnac na poziciji crnca + još dva crnca

Колтон Ајверсон на позицији црнца.

Za ovog malog su pricali da je zver i da je steta sto je zapalio u ameriku. Za sada ide po planu napraviti tim od jeftinih srba pa zbombati tri crncuge da sevaju

za kog malog?

kešelj mora da bude kompenzacija za nekog dobrog miškovog igrača, nadam se ne ajversona

markus pejdž koga sam pominjao više puta je lindemanov igrač. lindeman je nba agent koji miškovim igračima završava nba ugovore (on i onaj drugi, švarc valjda). mala verovatnoća da će doći u evropu, ali ajde da se nadamo

još bolja opcija od njega, isto sam ga pominjao više puta - kejlin lukas. igrao u banvitu, pa u ankari pre dve sezone, bio odličan. prošle godine d liga, isto odličan. a pazite šta je radio sad na letnjoj ligi

https://www.youtube.com/watch?v=5vEhraGUDQA

mnogo dobar igrač, podseća na dilejnija dosta. plus ima evropsko iskustvo

Mislio sam na jovanovica. Slazem se za lukasa, gledao sam snimke neke negde mozda bas ovde ako si kacio. Ima i visinu nije mali crnjo cepa i preko ruke brz izbacaj brzo se dize na sut LEGENDO REAGUJ

I radicevic je trebalo da potpise danas evo sad kazu i alba zainteresovana zato nije potpisao jos. To je to, oce prvo da pokupe od srba sta ima a da valja(ipak smo stub srpstva) pa posle da gledaju sta nam od crnaca treba taman ce i fajnal kat

Сад ће сви Звездаши да окрену ћурак и за који дан креће прича како нико није сумњао у легенду и Алимпијевића, лоло.

Ja sumnjam u njega od pocetka i uvek cu sumnjati u njegove namere, siptar je to da ne kazem arnaut

Koliko je ovaj Džordana? 0,14?

Mislim da nije ni toliko od Džordana.

Јој, мени је Фелдин шугав играч право. Дјелује као да има страшан бол у курцу да се цима да одигра неку фину утакмицу, мада зна да ували повремено 15+ поена. Кад год сам га на фантазију стављао у екипу, увијек ми је доносио солидан минус.

Sta sad ne valja ni feldin? Pa najbolje lebrona da dovede al za to mora i beograd da se proda malo je vojvodina

Космајац
Koliko je ovaj Džordana? 0,14?

Можда промила.

Pseto ne pratiš baš fabulu radnje. Feldin je bek šuter kojem je prosek u Evroligi manje od devet poena na meču. Ako već dovodiš Amera koji će te koštati (a ni Feldin nije jeftin), onda bar dovedi beka koji u rukama ima makar dvocifren broj poena.
A obzirom da će nama Amer očigledno biti igrač koji mora da povuče i maltene bude lider ekipe (ne računamo Brančila, on je bog i van konkurencije) onda nam treba neko sa više poena u rukama.