Prijava

ja sam mislio da će ćoki legenda da pravi tim za f4 budući da se igra u beogradu ali kešelj ahhahahahahaahhaahhaha

NEGO NE ZNAM JEL IMA FRI WIFI U PIONIRU KAKO ĆE KEŠELJ DA TVITUJE AKO NEMA

ma ovo tacno Coki tera inat braci, kao gle sad sta cu da im uradim zbog tebe i tvog alavog bate

sad vidim ovo za Gagica ROFL

I SIMONOVICU SU SE TAKO SMEJALI KAD SE VRATIO PA JE JEBO KEVE

Moze i keselj da IGRA ODBRANU i prangija ko simon sta, on menja simona ovaj mali voltersa, prava pojacanja tek slede

Брате, али дрво Гагић...

To se fadjo zajebavao brt

Haha da l može da pegla odbranu ko Simonović :)

Nije se brate on zajebavao, pročitao sam i ja negde, daj bože da se taj ko je pisao to ili taj koji je poturio tu informaciju zajebavao, ali meni neka jeza ide niz kičmu

Nemojte tako za njega Marko će da se srdi. Oni imaju čet zajednički

Gde ste procitali to, ja nigde nisam video?

To je neki forum tipa vukajlije pa neka budala videla pa prenela, kao sto sam ja okacio nastica sutra u blicu vest da je nastic pregrmeo mentalno oboljenje i vraca se xd

http://www.mozzartsport.com/vesti/nekad-partizan-a-sada-zvezda-ordje-gagic-na-malom-kalemegdanu/173921

Daj bože da nije tačno ili da pregovori propadnu, ali ako stvarno pregovaraju s njim, doći će šta god da mu ponude

A evo sad sam našao za Kešelja, prošle godine je u belgijskom Ostendeu imao prosečno 3 ipo poena po meču

Bolje bi mu bilo da pegla odbranu bolje nego Lazić

Koji pregovori crni sta bi se pregovaralo tu? Nema od toga nista, placen marketing samo za gagica jer nema gde

Ја мислим да ће Бранчило да построји екипу 7. августа и да пошамара све од Ракићевића до Алимпијевића и да објасни неке ствари како се гине за екипу.

Crvena Zvijezda više nije ono što sam vjerovao da jeste

Za sad je krenulo kao da tražimo pojačanja za fajnal for Aba lige. Ali dobro, štonoreče gospodin Miroslav - tek smo počeli.

Valjda pregovarate i sa Lafajetom...lose vam ovo cigani

Lafajet ide negde u Španiju, ne znam tačno gde.